(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 17. mai: Veevalaja saab kellegi kohta uut infot, Vähk saab end välja elada

JÄÄR
Ära räägi edasi sulle usaldatud saladusi, samuti ära ürita teiste inimeste omavahelisi suhteid tagaselja klaarida. Sinu nägemus olukorrast võib olla teistsugune kui asjaosalistel.
SÕNN
Oled hulk aega olnud vastutusrikkas rollis, üüd on aeg hakata seda vastutust kellegi teisega jagama. Sul pole põhjust muretsemiseks, see inimene on piisavalt tark selleks, et asja edasi viia.
KAKSIKUD
Natuke tasub end tagasi hoida. Enne, kui teistele midagi õpetama asud, proovi saada ülevaade sellest, milline on nende praegune teadmiste pagas.
VÄHK
Sul on võimalus veeta aega vanade heade sõprade seltsis, end korralikult välja elada ja rajult pidutseda. Ära seejuures ainult unusta, et ka homme on päev, ehk lausa raske tööpäev.
LÕVI
Ole armsa inimese poolt, toetada teda ja rõõmusta, kui tal on võimalik teha seda, mida ta ise tahab. Mõttetu on üritada teda sinu soovide kohaselt elama panna, nii tunneb ta end kui puuris.
NEITSI
Sulle antakse vabad käed. Otsustamisvõimalust on kaugelt rohkem kui otsustamisjulgust, mistõttu võid soodsa olukorra lihtsalt käed rüpes vahtides mööda lasta. Ära nii küll tee.
KAALUD
Tegeled tehniliste probleemide lahendamisega. Halvemal juhul võib juhtuda, et
mõni seadeldis lakkab ootamatult töötamast ja sa pead seetõttu oma päevaplaani päris ümber tegema.
SKORPION
Kui sind üritatakse tirida üritusele, mis sulle üldse korda ei lähe ja täieliku aja raiskamisena tundub, siis ütle seda kutsujale, viisakal moel loomulikult. Ja tee seda, mida vajalikumaks pead.
AMBUR
Hiljuti aset leidnud kohtumine mõlgub ikka sul meeles. Ikka ja jälle avastad, et mõtled ühele inimesele, sellele, millise pilguga ta sind vaatas ja milliseid sõnu naeratades lausus.
KALJUKITS
Sa pead aru saama, et inimesed on erinevad. Sa pead aru saama, et mehed ja
naised on erinevad. Hoopis teistsuguse mõttemaailmaga teisest soost inimene vajab väga su toetust. Aita teda.
VEEVALAJA
Üritad üht inimest tundma õppida, aga mitte temaga suheldes, vaid vargsi infot
kogudes. Sul õnnestub teada saada nii mõndagi seesugust, mida sa poleks senise mulje põhjal arvanud.
KALAD
Kellegi omavoliline tegevus ajab sind närvi, sest pead seetõttu ise rohkem ära tegema. Pealegi, selle inimesega seoses on tekkinud ehk seegi probleem, et ta tekitab sinus armukadedust.

Palju õnne, Sõnn! Algaval eluaastaringil on sul küllaga jõudu ja tegutsemistahet. Oled vast tavapärasest vabameelsem ja seiklusaltim, proovid julgelt uusi asju. See siiski ei tähenda, et võiksid tundmatus kohas pea ees vette sumatada! Sul tuleb silmas pidada, kus on piirid, mille ületamine sind ohutsooni viib. Armuasjus võib sul lihtsalt vedada – meeldivad inimesed ilmuvad välja ja teevad ise sinuga juttu.

Tänased sünnipäevalapsed: GUSTAV NAAN, OTT LEPLAND, DENNIS HOPPER, ENYA

Nimepäevad: TAIMO, TAIMAR, TAIDUR, TAIDO, TAIVO, TAIGO, TAJO, TAAGO

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid