(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop. 16. mai: Skorpion ja Kaksikud peavad hoiduma oma arvamuse teistele peale surumisest (1)

JÄÄR
Sead endale kõrgeid eesmärke. Pilk on tulevikku suunatud, oled valmis tublisti tööd murdma selle nimel, et edaspidi edu saavutada. Oluline on teistega koostööd teha.
SÕNN
Ambitsioonikus tõuseb, tahad midagi suurt korda saata, sellega ka silma jääda ja lugupidamist teenida. Oled valmis vaeva nägema selle nimel, et karjääriredelil edasi pürgida.
KAKSIKUD
Sul on välja kujunenud väärtushinnangud ja tõekspidamised, mida pead vajalikuks ka teistele esitleda, hullemal juhul isegi peale suruda. Pigem tahad olla õpetaja kui õppija
rollis.
VÄHK
Ühisvara puudutavad teemad võivad nüüd olulisemat rolli mängida. Äripartneritega tuleb sul hästi taktitundeline olla, sest eriarvamuste tekkides võivad kiiresti konfliktid lahvatada.
LÕVI
Ka väga harmoonilises paarisuhtes võib ette tulla võimuvõitluse perioode, sinu jaoks võib just selline ajajärk nüüd alguse saada. Ära käitu egoistlikult, ära tee kallile inimesele liiga.
NEITSI
Sead tööasjad elus esikohale. Oled valmis tublisti pingutama, et oma kohustused õigeaegselt või ettenähtust varemgi täita. Väldi üle pingutamisega oma tervist kahjustamast.
KAALUD
Füüsiline aktiivsus tuleb sulle kasuks. Kui sa ei ole ammu trennis käinud või on treeningud viimasel ajal soiku jäänud, siis on nüüd aeg end otsustavalt kätte võtta ja jälle liigutama hakata.
SKORPION
Kodustega suheldes pead endale meelde tuletama, et neil on täielik õigus omada sinust erinevat arvamust. Ära ole liiga pealetükkiv ja jäärapäine, muidu kisub kallite inimestega kergesti riiuks.
AMBUR
Elutempo kiireneb, on rohkem kohtumisi erinevate inimestega, ehk võtad enda kanda mingi ürituse korraldamise. Satud küllaltki kergesti vaidlustesse, sest oled oma seisukohtade õigsuses kaljukindel.
KALJUKITS
Finantsolukord on sulle väga tähtis, kipud ehk isegi kaasinimeste väärtust nende rahakoti paksuse järgi hindama. Kuna omamiskirg on tugev, võid oksjonitelt kalli hinna eest asju soetada.
VEEVALAJA
Marsi jõudmine sinu märki tõstab energiataset ja suurendab võitlusvaimu. Lähtud enese vajadustest ning võid mõnikord liigagi isekalt, teiste suhtes hoolimatultki käituda.
KALAD
Parem on hoida tagaplaanile, lasta teistel rambivalguses möllata ja vaeva näha. Kui liigselt esile tükkida ja ennast maksma panna üritad, võid kohata tugevat vastuseisu.

Palju õnne, Sõnn! Algav isiklik aastaring toob ilmselt su ellu uudsust, vaheldust ja põnevaid üllatusi. Ära hoia vanast kinni, võta elu kui vaimustavat seiklust! Sul on võimalik karjäärivallas jõuliselt edasi liikuda, ent seejuures on oluline tarkus ning taktitunne. Kui sa oma käitumist ei jälgi, võid tugevate isikutega vastuollu sattuda. Armuasjad edenevad jõudsalt, saad tunda tõeliselt romantilisi tundeid.

Tänased sünnipäevalapsed: JOHANN VOLDEMAR JANNSEN, HELDUR KARMO, PIERCE BROSNAN

Nimepäevad: ESTER, ESTA, ESTE, ESTI, ESTRA

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

1 kommentaar

  /   20:47, 18. mai 2018
of Use | Xero CA

Loe ka neid lugusid