(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 15. mai: Sõnn peab valmis olema uueks eluks, Vähi elust eemalduvad mõned inimesed

JÄÄR
Raha, omandi ja väärtushinnangutega seotud teemad tõusevad selgemalt esile. Pead äriasjadel pidevalt silma peal hoidma ning olema valmis selleks, et olukord on kogu aeg muutumises.
SÕNN
Üllatuste ja ootamatuste planeet Uraan liigub sinu märki. Algab pikem periood, mil sa ei saa kümne küünega vanast kinni hoida, vaid pead olema valmis arendama ennast ja muutma oma elu.
KAKSIKUD
Vanad teemad võivad hakata pinnale tõusma, sul on vaja nendega jälle tegeleda. Praegused muudatused võivad olla otseselt või kaudselt su varasema tegevuse tulemus.
VÄHK
Sõpruskonnas võivad hakata toimuma muudatused. Ilmselt jäävad su elust kõrvale inimesed, kes sinult midagi ootavad, ent samas omalt poolt midagi vastu anda ei taha.
LÕVI
Võimalik, et midagi hakkab muutuma elukutse valdkonnas. See, mida ülemused sinult nõuavad, võib su isiklike tõekspidamistega kuidagi vastuollu minna ja hakkad otsima uusi väljakutseid.
NEITSI
Ilmselt ei piisa sulle su senistest teadmistest, pead olema valmis õppima ja ennast arendama. Ehk tuleb sul minna kursustele või plaanid isegi kooli astumist.
KAALUD
Mingid vanad asjad võivad muutuda talumatuks ja rõhuvaks. Selleks, et anda ruumi ja võimalust uuele, tuleb millestki harjumuspärasest lahti lasta.
SKORPION
Suhete valdkonnas võib olukord rahutuks kiskuda. Eriti juhul, kui tunded on lahtunud ning sind seovad partneriga ennekõike ühised kohustused. Lahkhelid võivad tugevneda.
AMBUR
Igapäevane rutiin ajab sind oksele. Ehk tekib mõtteid, mida tööasjus lähiajal muuta tasuks. Kui sind valdab hirm vanast lahti lasta, võivad muudatused tulla kuskilt väljaspoolt.
KALJUKITS
Üha rohkem tuleb tähelepanu pöörata sellele, millised on su tegelikud sisemised soovid. Loomingulisust ei tasu maha suruda – vastupidi, see vajab arendamist.
VEEVALAJA
Võimalik, et sinus hakkab tasapisi tekkima soov muuta elutingimusi. Kui elad veel vanematega koos, võid tunda vajadust iseseisvama elu ning eraldi elamispinna järele.
KALAD
Tutvusringkonnas võib toimuda muudatusi, võid saada uudiseid selle kohta, et
naabruskonnast on keegi ära kolimas või siis hakkavad uued naabrid peagi sisse kolima.

Palju õnne, Sõnn! Algav eluaastaring toob su ellu uusi tuuli. Ole avatud ja julge, mõtle oma unistused läbi ning püstita enda jaoks eesmärgid ja koosta tegevuskava – unistused on ju selleks, et need täituksid! Mida vähem on su elus seisakut, seda põnevamaks kujuneb aasta. Kui väga tugevalt seni saavutatust kinni hoiad, võivad muutuda ümbritsevad olud ning see sunnib sindki uusi asju ette võtma.

Tänased sünnipäevalapsed: RIHO UNT, MARGIT KILUMETS, MIHHAIL BULGAKOV, MIKE OLDFIELD

Nimepäevad: SOFIA, SOFIE, VIIA, VIIU

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid