(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 14. mai: Vähi maailm on põnev, Sõnni elus toimuvad suured muutused

JÄÄR
Uraani pingeseisude mõjul oled julge ja uuendusmeelne, ent on oht oma võimeid kõrgelt üle hinnata. Piirangud ei meeldi sulle, ent pead end siiski pidurdama ja järgima ühiskonnas seatud norme.
SÕNN
On toimumas muutused, mida sa kuigivõrd mõjutada ei saa. Mida rohkem üritad olukorda kontrollida, seda suuremat pinget see tekitab. Lepi sellega, et maailmas toimuv ei sõltu sinust.
KAKSIKUD
Küllap on su ümber palju nõuandjaid, kes annavad heast tahtest soovitusi selle kohta, mismoodisa oma rahaasju korraldama peaksid. Kuula nõuanded ära, ent suhtu neisse siiski kriitiliselt.
VÄHK
Sind valdab sisemine rahutus ja elevus. Maailm on põnev, ümberringi on palju huvitavat, mida sa proovida tahaksid. Sul on keeruline eesmärkidele keskenduda, tahad teha erinevaid asju.
LÕVI
Tead üsna täpselt, mis sulle meeldib ja mis
mitte, mida sa lähiajal, aga ka pikemas perspektiivis
saavutada tahad. Lähtud tegevuses
eelkõige iseenda vajadustest.
NEITSI
Inimesed, kellega sul on ühised huvid ja ühised eesmärgid, aitavad sinulgi omi eesmärke paika seada ja leida nendeni liikumiseks õiget teed.
KAALUD
Küllap toimub kiireid arenguid töises vallas. Sul tuleb olla paindlik ja muudatustega kaasa minna, üritades ka oma ideid maksma panna. Vaidlused ja erimeelsused on seejuures loomulikud.
SKORPION
Saad aru, mis suunas minna, mida peaksid õppima ja mida tegema selleks, et areneda. Oma võimalusi võid näha reisil olles või välismaalastega kokku puutudes.
AMBUR
Edu võib su ettevõtmisi kroonida nii isiklikus kui ka töises plaanis, ent silmas tuleb pidada üht – äri- ja armuasju tuleb lahus hoida! Ära kiirusta sellega, et kallim oma ärisaladustesse pühendada.
KALJUKITS
Nüüd näed võimalusi peamiselt isiklikus vallas, tähendagu see siis armuelu või laste tulevikuga seotud püüdlusi. Mõni unistus võib ootamatult kiiresti täide minna.
VEEVALAJA
Oma saladusi tuleb sul hoolikalt hoida. Praegu võib siiski juhtuda, et ilmsiks tuleb midagi niisugust su kaugemast minevikust, mida sa just meeleldi teistele ei avaldaks.
KALAD
Plaanid üsna julgelt tulevikku, olles valmis suuremateks investeeringuteks. Need tuleks eriti põhjalikult läbi mõelda ja riskid hajutada.

Palju õnne, Sõnn! Algaval eluaastaringil oled tavapärasest liikuvam ja uuendustele altim. Maailm muutub peadpööritava kiirusega ning sa pead püsima samas rütmis, seega tuleb sul ennast arendada ja muudatustega kaasa minna. Vaja on õppida, areneda ja uusi asju proovida, ent seejuures siiski jääda
nende teemade juurde, mis sind tõeliselt huvitavad.

Tänased sünnipäevalapsed: HEINO KIIK, ANDRUS VAARIK, MARTIN REIM, ANU VÄLBA

Nimepäevad: EDITH, EEDIT, EEDE

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid