(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Eesti Naise maikuu horoskoop: tähed lubavad armastust ja elujanu

JÄÄR

Armastus. Tunnete paraad keset tärkavat loodust toob suhtesse elevust ja äratab suikunud kire. Töö. Oled nagu laetud püss, paugutad sõnadega igas vähegi kahtlasemas olukorras. Raha. Ebastabiilsed olud panevad sinu finantsilise tasakaalumeele proovile.

SÕNN

Armastus. Usud imedesse armastuse rindel. Cupido laseb sinu poole noole lendu ning võib juhtuda, et armud pimesi ja kirglikult. Töö. Praegu pole töö prioriteet. Raha. Ükskõik kuidas majandad – raha sulab näppude vahel.

KAKSIKUD

Armastus. Veenus, armastuse planeet, on praegu sinu tähemärgis ning armastust on külluses. Iseasi, kas sa armastuse objektidega rahul oled. Töö. Mai magusad ilmad on tööõhustiku laisaks teinud. Raha.  Majandamisest finantskaosesse on üks pikem samm.

VÄHK

Armastus. Tahad suhetes midagi muuta, aga mida, see on veel selgusetu. Töö. Kompenseerid segadust tunnetes intensiivsemate tööpäevadega. Vähemalt ülemus on rahul. Raha. Soovid oma sissetulekutega midagi asjalikku teha.

LÕVI

Armastus. Elu- ja armastusejanu on kustutamatu. Mida rohkem jood armastusenektarit, seda rohkem tahad. Töö. Ambitsioonikad karjäärivõimalused sirendavad silme ees. Raha. Sinu heldekäelisus õilistab sind.

   

NEITSI

Armastus. Vabadusetunne on mõnusam kui ükskõik milline suhtevorm. Praegu naudid enesearmastust. Töö. Otsid uusi väljakutseid ning kes otsib, see leiab. Raha. Kasulik aeg oma majandusseisu analüüsiks.

KAALUD

Armastus. Kevademeeleolus on raske suhte argipäevas elada. Praegu  tahaksid ainult mesinädalate magusaid öid. Töö. Kui soovid muudatust karjääris, siis praegu on sobiv aeg tööjõuturul ringi vaadata. Raha. Ilu ja ilusate asjade peale kulutatud raha ei ole mõtet taga nutta.

                  

SKORPION

Armastus. Tunnete merel ei ole püsivat ilma ning sellega oleks aeg juba harjuda. Töö. Kõik pingelised ajad lõpevad kord ja nii saavad läbi ka rasked perioodid tööl. Raha. Midagi hullu pole, samas ka midagi ülirõõmustavat mitte.

 

AMBUR

Armastus. Oled armastuse allikas ning lähedased on seda juba ammu tunnetanud. Töö. Vahel on tore end tööst vabaks võtta ja lihtsalt pilvi vaadata. Raha. Milleks muretseda – raharinglus toimib.

 

KALJUKITS

Armastus. Esimesed õied toovad su meeltesse kelmikat kergust, mida tahad oma kallimaga jagada. Töö. Meeltes on kevad, mitte töökohustused. Raha. Filosoofiline suhtumine rahasse sobib sulle praegu.

VEEVALAJA

Armastus. Milleks lugeda internetist armastusest, kui võid seda leida oma igapäevast? Töö. Kui puhkus pole veel planeeritud, siis on viimane aeg tempo maha võtta ja plaane pidada. Raha. Suuremad ostud väiksema eelarvega on alati maagiline nipp.

KALAD

Armastus. Tundub, et armuelus on kõik võimalik – jalutuskäigud mere ääres ja südamlikud vestlused kuupaistel. Sinu romantikajanu saab kustutatud. Töö. Aeg tunda ka tööalast rahuldust. Raha. Kaaslane mõistab su majanduslikke vajadusi.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid