(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 10. mai: Veevalajale jõuab kätte oodatud hetk, Skorpion satub meeldivasse seltskonda

JÄÄR
On märke, mis panevad sind muretsema oma rahalise olukorra pärast. Pead oma sissetulekud ja väljaminekud kriitilise pilguga üle vaatama ja võibolla üritama viimaseid natuke ka piirata.
SÕNN
Tahaksid endale palju lubada, aga paraku on võimalused piiratud. Ei ole mõtet selle pärast mossitada, norutada või kedagi teist süüdistada, pigem ole aktiivne uute võimaluste otsimisel.
KAKSIKUD
Sul on suured plaanid, aga keegi üritab neid nurja ajada. Põhjuseks võib tõepoolest olla lihtsalt pahatahtlikkus või kadedus. Otsi liitlasi, kes aitaksid sul toime tulla segaja seljatamisega.
VÄHK
Päev kujuneb lõbusaks, kui sul õnnestub tubastest kohustustest kuidagimoodi kõrvale hiilida. Meeskondlik tegevus - eriti sportmängud või muu liikumisega seonduv - õnnestub vägagi hästi.
LÕVI
Pereliikmed tahavad su tähelepanu. Kui sa neist piisavalt välja ei tee, võivad nad su tähelepanu köitmiseks nippe välja mõtlema hakata, kusjuures see võib kaasa tuua päris palju pahandust.
NEITSI
Pead kõvasti pingutama ja esile kerkivaid probleeme kiiresti lahendada suutma. Sul ei ole suurt võimalik oma tegevust planeerida, sest praegune olukord ei sõltu sinu tahtest peaaegu üldse.
KAALUD
Keegi võib sind süüdistada selles, et oled oma tööd halvasti teinud või midagi sootuks tegemata jätnud. Ära võta isiklikult – see inimene ei käitu nii mitte pahatahtlikkusest, vaid rumalusest.
SKORPION
Viibid meeldivas seltskonnas ja tegeled millegi niisugusega, mida sa varem teinud pole. Oska hinnata inimesi enda ümber ja väärtusta seda, et sulle anti võimalus tänane seiklus ette võtta.
AMBUR
Teiste inimeste käitumise jälgimine on sinu jaoks põnev. Vaatad tuttavate omavahelist suhtlemist nagu seebiseriaali. Sulle meeldib seda, mida märkad, koos sõpradega kommenteerida.
KALJUKITS
Aeg võib kokku viia inimesega, kellega oled kunagi vägagi lähedane olnud. Oled ise ka üllatunud, kuivõrd kergesti võivad ammu minevikku vajunud tunded taastuda.
VEEVALAJA
Aset võib leida sündmus, mida oled üksjagu oodanud, samas aga kartnud ka. Kõik oleneb sinu ettevalmistusest – kui oled läbi mõelnud, kuidas käituma pead, kulgeb kõik rahulikult.
KALAD
See, kas üks su lähedastest inimestest tunneb end õnnelikuna või vastupidi – nutab veel mitu päeva patja – sõltub sinu otsusest. Kui võimalik, ära võta vastu teist õnnetuks tegevat otsust.

Palju õnne, Sõnn! Algaval isiklikul aastaringil on sul küllaga elujõudu ja tegutsemistahet. Oled valmis tegema loovaid muudatusi oma elus. Julgust on tavapärasest rohkem, see aitab sul lahti lasta kõigest, mis on sinu jaoks kasutuks muutunud. Võimalik, et leiad endale uue huvi, asud õppima uut eriala või võtad ette pikema reisi. Oled uudishimulik ning õppimisvõimeline, valmis oma maailma avar dama.

Tänased sünnipäevalapsed: ANU RAUD, AARNE RANNAMÄE, FRED ASTAIRE, LINDA EVANGELISTA

Nimepäevad: AINO, AINA, AINI, AINU, AINIKE, AINIKA

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid