19
fotot
Reserved (Tootja)
Jaga:     
Ilu ja mood

T-särk ütleb sinu eest

T-särgiga võib edastada attitüüdi – “Ma räägin oma kassile ära kõik oma saladused!” või kuulutada kogu maailmale “LOVE!”

Aga võib ka dikreetsemalt. Näiteks moejoonisega rinnal oma moearmastust kaasas kanda.

Selline pildiga t-särk koos teksapükstega on klassika. Kui nüüd lisada ruuduline pintsak ja tennised või kitten-heel´id – siis selle suve mood. 

“T-särki võib kanda nii vaba aja kui piduliku riietusena. Õige särk annab õige hoiaku. Avastasin, et korraga on mul endalgi ühe särgi asemel kapis kümmekond!” ütleb moekunstnik-illustraator Eike Malva, kes on joonistanud tänuväärse t-särgi, millega kuulutada oma armastust elegantse moejoonise vastu. Või lihtsalt elegantne olla.

Orgaanilisest puuvillast kollektsioon sündis disainer Kristi Pärna rõivabrändile ELLEN RICHARD. Oma moejoonistusi varemgi orgaanilistele t-särkidele trükkinud illustraator oli koostööks kõhklemata valmis, sest jagab disaineriga ühiseid vaateid: “Kavandist trükiideeni jõudsime nädalaga. Mulle meeldib ELLEN RICHARDi lihtne ajatu disain. Oma figuurijoonistes püüan samuti lihtsa joonega võimalikult audentselt moe graatsiat edasi anda. Särkide joonistused on inspireeritud kaubamärgi moefotodest.”

Vaata, millise pildiga t-särgil sina oma tõde kuulutaksid!

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid