23
fotot
Perit Muuga (Sadu-Triste Juurikas)
Jaga:     
Ilu ja mood

Vormipluus ja kittelkleit – uus glamuur?

Vist on lendlevaid kleite ja volangpluuse juba küllalt palju saanud? Oksana Tanditi ja Perit Muuga kevadkollektsioonide sõnum – koolipluus on cool, vormikittel wau! meestelõikelistest pintsakutest-pükstest rääkimata, räägib asjalikku keelt.

Perit Muuga kollektsioonist “Kevade kutsumine” ei puudu varasemast tuttavad looduse, lille- ja loomamustrid. Loomad, seekord elusuuruses ja -jõus hobused, ei puudunud ka lilli täis pikitud runway´lt. Uudselt-moodsalt mõjuvad koolivormi stiilis teksakangast komplektid ja kurguni kinni nööbitud rinnataskutega särkpluusid. Autor ise 3D lillemotiividega õlgu paljastavas kleidis, tõmbab glamuurinäitajat allapoole nöörsaabaste ja laia mustast nahast kaelarihmaga.

Periti kollektsiooniga saab lähemalt tutvuda 24. aprillil kella 17-20 toimuval salongiõhtul moestuudios Masina 22.

Oksana Tanditi kollektsioonis “Desert Rose” on disainerile omaselt naiselik ja maskuliinne sulandatud luksuslikuks klassikaks.

Argipäeva peategelasi, valget särkpluusi, särkpluuskleiti ja pükskostüümi on täiendatud ootamatute detailide, nagu näiteks spiraali keerdunud tõmblukust lillemotiivi-kõrberoosiga.

Kollektsiooni pidulikus osas näeb moodsat plisseed, siidist narmaid ja ehispaelu.

Kollektsioonist inspireeritud ehete autor Birgit Skolimowski on väljapeetult ühendanud vastandlikud materjalid hõbeda ja kummi.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid