(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Varia

Lugeja küsib: plaanis on kevadine suurpuhastus riidekapis – millised rõivad jätta alles?

Plaanin teha kevadise suurpuhastuse oma riidekapis. Mille järgi võiksin valida, millised riided alles jätta, millised suunata teisele ringile ja millised ära visata? Eva-Liisa

Vastab Eesti Naise moetoimetaja Anne Metsis: Kevadine tuulutus riidekapis on vajalik ja värskendav! Alustame riietest, mis jäävad – kerge mantel, teksad, nahkjakk, heast riidest kleit ja seelik, värskuse säilitanud pluusid-topid. Ka originaalseid ehteid ja ridiküle tasub alles hoida, neist osa mõneks ajaks silma alt ära pannes.

Jalanõude eluiga pole igavene. Teisele ringile võiks suunata emotsionaalselt oma aja ära elanud riided ja lisandid – erilise lõikega püksid ja seelikud, lõdva kaelusega T-särgid, mitmeid sündmusi läbinud peokleidid ja topid. Lausa prügikonteinerisse oleks oma aega ausalt teeninud riiet barbaarne visata. Ka väsinud viskoos ja topiline trikoo leiavad taaskasutusel koha kellegi kaltsuvaiba sees.
Kevadgarderoobi tasub seekord värskendada suure pintsakuga pükskostüümi, värvika sviitri, heledate jalanõude ja huvitava kujundusega päikeseprillidega.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid