2
fotot
(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Eesti Naine

Päevahoroskoop, 16. aprill: Kaksikuid võib keegi ära kasutada, Neitsi seisab silmitsi oma hirmudega

JÄÄR
See on sobiv päev planeerimiseks, ent mitte veel tegutsemiseks. Pane kirja soovid, mis seostuvad su isikliku arenguga, vaata julge pilguga tulevikku.
SÕNN
Aja hõlmast võidakse välja rebida mõni inetu või haiget tegev saladus. Sul ei jää muud üle, kui ebameeldiva teemaga otsekohe tegeleda, et saaks selle viimaks täielikult lõpetada.
KAKSIKUD
Mõtle oma sõprussuhetele. Kas need toimivad võrdsetel alustel, kas annad ja saad ka vastu? Ehk on su kõrval keegi, kes vaid sõpra mängib ja sind ära kasutab?
VÄHK
Mõtle selle üle, kuidas saaksid töö kaudu ennast arendada, jõuda sinna, kus ennast kõige paremini tunned? Ära lähtu seejuures teiste arvamusest, vaid ainult enda sisetundest.
LÕVI
Hinda kriitiliselt oma teadmisi ja oskusi – mis on su nõrgad küljed, mille täiendamisele peaksid pühenduma? Mõtle ka sellele, millised on su unistuste reisisihtkohad.
NEITSI
Võimalik, seisad silmitsi sügaval hingepõhjas peitunud hirmudega. Neile otsa vaadates leiad ehk tee, kuidas neist üle olla. Julgus ei tähenda hirmu puudumist, vaid suutlikkust sellega toime tulla.
KAALUD
Armastus on sinu järgneva kuu teema number üks. Seega mõtle, mida saad teha selleks, et suhe kalli inimesega süveneks, et suudaksite teineteist paremini mõista?
SKORPION
Oled mõjutatav ja haavatav – kellegi lausutud märkus võib sul täiesti jalad alt ära lüüa. Pead kuidagi suutma paksu nahka kasvatada, sest kõike hinge võttes kahjustad enese tervist.
AMBUR
Võimalik, et vajad aega ja võimalusi loominguliseks eneseteostuseks. Ära suru maha sisemisi soove, ära lükka asju edasi. Tööd võib sul palju olla, hobide jaoks tuleb aega võtta.
KALJUKITS
Tahad ennast tõestada, kõigile selgeks teha, et sinul on õigus. Oled valmis oma tõekspidamiste eest võitlusse astuma ning oma tahtmise saamiseks kasutama ka jõuvõtteid.
VEEVALAJA
Sisemine pinge võib olla tingitud lahendamata minevikuprobleemidest. Tunned end abituna ning selleks, et end „kurja“ maailma eest kaitsta, oled valmis teisi ründama.
KALAD
Probleemiks rahaasjus võib saada see, et teised üritavad sind mõjutada. Sisimas tunned, et see, kuidas majandad, on su isiklik asi. Ära tee ühtki tehingut teiste pealekäimisel.

Palju õnne, Jäär! Algab tähelepanuväärne, ehk isegi saatust muutev aasta. Energiat on sul tohutult, pead leidma õige viisi selle otstarbekaks rakendamiseks. Kasuta oma jõuvarusid karjääri edendamiseks, ent ürita seejuures vältida äkilist käitumist. Väljavaated edule on head, eriti juhul, kui teistega koostööd teed, ennast pidevalt arendad ja oskad väärtustada suhet armastatuga.

Tänased sünnipäevalapsed: SULEV LUIK, CHARLES CHAPLIN, PAAVST BENEDICTUS XVI, MARTIN LAWRENCE

Nimepäevad: OLIVIA, OLVI, OLVE, VERNA

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

(Eesti Naine)

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid