(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 15. aprill: vastust otsides õpi kasutama oma sisemist väge

JÄÄR
Kuula oma sisehäält, proovi mõista seda, mida su süda vajab. Võimalik, et liigud mõtteis mälestuste radadel, kunagiste õnnelike aegade meenutamine annab sulle jõudu.
SÕNN
Võiksid võtta ette väljasõidu loodusesse koos nende sõpradega, kes on sulle hingeliselt lähedased. Tähtis on teadmine, et su kõrval on inimesed, kes sind mõistavad.
KAKSIKUD
Võimalik, et tahad üksinda olla, et tunda seda, mida sa tunned ja mõelda mõtteid, mis pähe tulevad. Pidevalt teistega suheldes on ehk nõrgenenud kontakt iseendaga, mis on sisemise tasakaalu aluseks.
VÄHK
Võta päev selleks, et koos kallimaga segamatult olla. Meeldivaid emotsioone võib anda looduse keskel olemine, kevadhäälte kuulamine ja -lõhna nuusutamine. Õhus on romantikat!
LÕVI
Sul oleks vaja avastada oma hingesoppe, et saavutada paremat tasakaalu ning õppida paremini kasutama sisemist väge. Tuleb arvestada füüsiliste, aga ka hingeliste vajadustega.
NEITSI
Hoia meeled avali, ole valmis armastust jagama ja ka vastu võtma. Suhted arenevad soovitud suunas. Võimalik, et saatuse tahtel kohtud oma hingesugulasega.
KAALUD
Vaatle enda igapäevaharjumusi – mil viisil need toetavad sinu füüsilist ja vaimset heaolu? Keha, hing ja vaim on omavahel seotud, elukvaliteedi tagamiseks tuleb enda eest hoolt kanda.
SKORPION
Suurepärane päev õppimiseks ja enese arendamiseks, aga ka loomingu kaudu oma tundemaailma väljendumiseks. Lemmikloomadega tegelemine pakub palju rõõmu.
AMBUR
Juhul, kui elad linnas, võid tunda suurt vajadust maale sõita või siis retk looduses ette võtta. Maaõhk, aga ka mere lähedus mõjub emotsionaalselt tasakaalustavalt.
KALJUKITS
Sulle võivad huvi pakkuda müstilised ja hingelised teemad, avastad enda jaoks uusi valdkondi ja need tunduvad vägagi köitvad. Tunned end osana suuremast süsteemist.
VEEVALAJA
Ehk saad just täna aru mingitest märkidest, mida oled näinud kunagi ammu või mis on sulle unenägudes end ilmutanud. Tunnetad maailma kui ühtset tervikut, kus kõik on kõigega seotud.
KALAD
Marsi ja Neptuuni sekstiili toel oled täna eriti hea ja empaatiline kaaslane. Mõistad teiste tundeid, elad neile kaasa. On hea päev heategevusliku ürituse korraldamiseks.

Palju õnne, Jäär! Algaval uuel eluaastaringil saad otsuste tegemisel toetuda nii süsteemsele mõtlemisele ja omandatud teadmistele kui ka heale intuitsioonile. Mida rohkem õpid, ennast arendad ning erinevate inimestega suhtled, seda enam avardub su jaoks maailm. Näed enda ümber toimuvat kirkamates ja
selgemates toonides. On hea aasta nii reisimiseks, karjääri edendamiseks kui suhete tugevdamiseks.

Tänased sünnipäevalapsed: ARTUR ALLIKSAAR, LEONARDO DA VINCI, KATARIINA I, SAMANTHA FOX

Nimepäevad: VERNER, VERNI, KAIRO, KAIVO, ULJAS, ULJO

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid