2
fotot
(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 12. aprill: Jäär ja Vähk võivad sattuda võimuvõitlusse

JÄÄR
Praegune Päikese ja Pluuto kvadraat on plahvatusohtlik taevaseis, mis eriti mõjutab su töiseid ettevõtmisi. Ole valmis ägedaks võimuvõitluseks! Hoia oma tervist, ära unusta, et sa pole rauast!
SÕNN
Mingid kunagised, lahendamata jäänud probleemid võivad pinnale tõusta ja peavalu põhjustada. Ettevaatus kulub marjaks ära
nii liikluskeerises, sporti tehes kui tööriistu kasutades.
KAKSIKUD
Kaasinimestega on keeruline suhelda. Tekkida võib lahkarvamusi rahateemaga seoses. Võimalik, et sul tuleb aru anda rahavoogude liikumise või maksude maksmise kohta.
VÄHK
Raske päev nii isiklike kui töiste suhete vallas. Ka heade koostööpartneritega võib kiskuda sõnasõjaks või lausa võimuvõitluseks. Mida kõrgem on su positsioon, seda keerulisem on olukord.
LÕVI
Tööl tuleb sul ilmselt kellegi sõna kuulata. Kui oskad teistega arvestada ning väldid oma arvamuse peale surumist, õnnestuvad asjad hästi. Ära arva, et oled teistest targem!
NEITSI
Ära hetkeemotsioonide ajel raha välja käi! Hoidu liigsest uljusest, riskantsete asjade proovimisest. Ekstreemspordi harrastamiseks pole parim päev. Õpi neilt, kes sinust targemad.
KAALUD
Võid täna kalduda oma sisemisi pingeid kõige kallimate inimeste peal välja elama. Sul on vajadus end maksma panna, võid ka kergesti ja ilma põhjuseta armukadedaks muutuda.
SKORPION
Tööl võid kergesti ärrituda. Ent mõtle enne üheksa korda, kui kedagi sõnadega armutult materdama hakkad. Keegi ei kuula su õpetussõnu, kui edastad need kurjalt ja kõiketeadja positsioonilt.
AMBUR
Väldi riskantseid äritehinguid, aga ka suuremate sisseostude tegemist. Kipud käituma pigem hetkeemotsiooni ajel, mitte aga mõistuspärastest kaalutlustest lähtuvalt.
KALJUKITS
Energiat on tohutult palju, ent raske on seda õigesse kanalisse suunata. Kui üritad end jõuga maksma panna, võid kallitele inimestele tahtmatult haiget teha. Armastatu, aga ka lapsed aitavad sul tasakaalu saavutada.
VEEVALAJA
Kui oled negatiivseid emotsioone endasse surunud, võib täna „kaas pealt lennata“. Sinu vihasööst võib tabada kedagi, kes probleemi algpõhjusega seotudki pole.
KALAD
Mõne sõbra käitumine võib olla ootamatult kriitiline, isegi ründav. Ära võta kõike südamesse, ära vihasta – sa ei pruugi mõista, mis teise inimese hinges toimub ja ta käitumist põhjustab.

Palju õnne, Jäär! Päikese ja Pluuto kvadraat annab su uude eluaastasse kaasa tohutu energialaengu,
mille ohjamisega sul tuleb toime tulla. Kasuta jõudu millegi uue üles ehitamiseks, mitte aga olemasoleva
lammutamiseks! Töises vallas võid teha läbimurde, aga vajad selleks ka usaldusväärset meeskonda
enda ümber. Armuasjus õnn õitseb, lihtne on armastust väljendada ja vastu võtta.

Tänased sünnipäevalapsed: RICHARD ROHT, ARGO AADLI, BOBBY MOORE, SHANNEN DOHERTY

Nimepäevad: JULIUS, ULRIK, ULLO, UDO, UUDO

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

(Eesti Naine)

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid