2
fotot
(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 11. aprill: Vähk ja Skorpion võivad enda kõrvale täna leida armsama

JÄÄR
Kui su kõrval on tark ja armastav partner, suudab ta sulle ka töistes asjades tuge pakkuda. Pinget on võimalik maandada just kallile inimesele kõigest rääkides.
SÕNN
Marsi ja Veenuse trigoon teeb suhted nauditavaks ja harmooniliseks. Võib-olla on üldse tore koos armsamaga vaba päev võtta ja teha kahekesi midagi rutiinivaba.
KAKSIKUD
Võimalik, et välja ilmub inimene, kellega oled kunagi lähedane olnud – kas endine armastatu või omaaegne hea sõber või kolleeg, kellega suhtlus on viimasel ajal soiku jäänud.
VÄHK
Suurepärane aeg armusuhete arendamiseks. Kui oled üksildane, mine kindlasti täna seltskonda ja naudi inimeste seas olemist – asjad hakkavad juhtuma justkui iseenesest.
LÕVI
Oled koostöövõimeline, oskad arvestada kaaslaste eripäradega. Saad aru, millised on nende nõrkused ja tugevused, oled leidlik suhtlemisel ja tööülesannete jagamisel.
NEITSI
Küllap on sul võimalik tegeleda just nende asjadega, mis sulle huvi pakuvad, mille kaudu õpid ja isiksusena arened. Tegevuse käigus puutud kokku inimestega, kellega tekib kiiresti üksteisemõistmine.
KAALUD
Pühenda pereliikmetele palju aega ja tähelepanu, näita välja oma armastust ja
hoolimist! Küll näed, sulle vastatakse samaga. On sobiv päev rahalise abi või laenu küsimiseks.
SKORPION
Suhtlusoskus on kõige alus. See, kui oled avatud ning julged teistele näidata oma olemust, annab võimaluse sinuga sobivatel inimestel sind üles leida. Armuasjad edenevad nauditavalt.
AMBUR
Töö lausa lendab su käes. Eriti edukas oled tegevustes, kus tuleb klientidega suhelda. Sinu vahetu olek ja optimism sulatab ka jäisemad südamed ja toob tusatsejate huulile naeratuse.
KALJUKITS
Elu on ilus, tore on teistega suhelda ja vastassooga kontakte luua. Eriti soodne on päev meessoost Kaljukitsedele, kel võib ees seista erilisi elamusi pakkuvaid kohtumisi daamidega.
VEEVALAJA
Kõige tähtsam on usaldus. Piiritut usaldust saad aga tunda vaid nende inimeste suhtes, kellega koos oled raskustest läbi käinud ning kes on ennast sulle tõestanud.
KALAD
Suurepärane hetk koosolekute ja nõupidamiste korraldamiseks. Koostöö toimib edukalt ja üksteist arvestavalt, võimalik on sõlmida pikemaajalisi kokkuleppeid.

Palju õnne, Jäär! Algav aastaring võimaldab sul teha pöördelisi muudatusi nii isiklikus arengus kui ka karjääri vallas. Ole valmis edasi minema, juhi ise oma elu! Kui kümne küünega vanast ja oma aja ära elanust kinni hoiad ja muudatusi kardad, tulevad need paratamatult vastu su tahtmist. Veenuse ja Marsi trigoon annab sulle suurepäraseid võimalusi nii äriasjade kui suhete edendamiseks.

Tänased sünnipäevalapsed: MATI TALVIK, LIINA OLMARU, TARVO KRALL, OWE PETERSELL

Nimepäevad: HURME, HURMI, URMI, NELGI, IRIS

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

(Eesti Naine)

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid