2
fotot
(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 10. aprill: ole loomingulisem ja tegutse rahulikult edasi

JÄÄR
Miski ei laabu iseenesest – et kõik läheks nii, nagu sina tahad, pead korralikult planeerima ja päris palju tööd tegema. Ära jäta olulisi asju kellegi teise (ega saatuse) otsustada.
SÕNN
Paljugi oleneb sellest, millise pilguga olukorrale vaatad. Püüa olla positiivne ja ära teisi nende eksimuste pärast liig rängalt nuhtle – me kõik – kaasaarvatud sina ise - teeme ju aeg-ajalt vigu.
KAKSIKUD
Oled aktiivne ja otsid aina uusi huvitavaid tegevusi, oled hea organisaator. Hakkad teiste headest ideedest lennult kinni ja tahad neid ellu viia.
VÄHK
Tunned eelarvamustevaba huvi teiste inimeste vastu, tahad teada, mida nemad
maailma asjadest arvavad. Suudad süveneda ning uusi inimesi avastada.
LÕVI
Ära oma tegevust liig pikalt ja detailselt planeeri, muidu võib juhtuda, et ka väikesed ootamatused häirivad sind väga. Püüa kõiges, mida ette võtad, olla vabam ja loomingulisem.
NEITSI
Kõige olulisem on jälgida oma sisetunnet. Su sõbrad-sugulased tahavad sulle kindlasti head ja nende soovitusi tasub hoolega kuulata – ehk annab see võimaluse näha asju teisest vaatevinklist.
KAALUD
Proovi vältida teistele moraali lugemist – igaühel on ju oma elu ning õigus otsutada, mida võib endale lubada ja mida mitte. Hoidu kuulujuttude levitamisest, see võib sinu vastu pöörduda.
SKORPION
Kaldud asju liig must-valgelt nägema ning pikemalt mõtlemata tähtsaid otsuseid langetama. Hea oleks, kui suudaksid elule veidi loomingulisemalt läheneda ja vältida eelarvamusi.
AMBUR
Proovi end negatiivsetest tunnetest säästa, ära sekku vaidlustesse ja riidudesse, mis sind otseselt ei puuduta, tõmbu parem vaikselt eemale ja tegele rahulikult oma asjadega.
KALJUKITS
Pingeline aeg peaks möödas olema, saad vabamalt hingata ja jälle käsile võtta huvitava hobiga tegelemise, mis ajapuudusel soiku jäänud. Praegune aeg ei sobi suurte muutuste tegemiseks.
VEEVALAJA
Ole järjekindel ja rühi visalt oma rada. Isegi kui tundub, et kõik ei suju päris nii kui sa ootasid, ära hakka norutama, sest tegelikult pole sul kahtlemiseks ja kõhklemiseks põhjust.
KALAD
Midagi on muutunud, aga enesekindlalt ja rõõmsalt tunned end ka nüüd, uues olukorras. Et praegu sõltub sinust suuresti ka ühe su lähedase inimese heaolu, pead oma tegemistes temaga arvestama.

Palju õnne, Jäär! Algab suurepäraseid rahalisi võimalusi pakkuv aasta. Jätkugu sul tarkust ja tahet äriasju edendada ja tööd murda – tehtu eest on võimalik kopsakas tasu välja teenida. Saad oma äri alustada või laiendada. Armusuhted on olulised ja valdavalt kulgevad need harmooniliselt, kui su partner on ühtlasi ka su parim sõber, nõuandja ja usaldusisik. Võimalik, et tegelete ka ühise äri loomisega.

Tänased sünnipäevalapsed: ÜLE KALJUSTE, LAURI SAATPALU, SPEDE PASANEN, STEVEN SEAGAL

Nimepäevad: HINDREK, INDREK, INDRO, INTS, IMRE

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

(Eesti Naine)

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid