(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Aprillikuu horoskoop: vaata, mida lubavad tähemärgid sulle kevade alguseks

JÄÄR
Armastus. Värske tunne vana kallimaga – ka selle üle võib rõõmustada. Töö. Merkuur sinu tähemärgis põhjustab endiselt mentaalseid pingeid ning teeb mõttetegevuse üliintensiivseks. Raha. Praegu ei saa sa hästi aru oma rahavoost.

SÕNN
Armastus. Armusuhe ei saa praegu olla tavaline, see on kas kuum või külm, aga mitte leige. Töö. Kes teeb, see jõuab, ning elujõudu sul jagub. Raha. Mõnusad tegevused neelavad suure osa sissetulekutest.

KAKSIKUD
Armastus. Tahad tunda ennast nagu teismeline, salajast kohtamist oodates liblikad kõhus. Töö. Tööl on lisaboonuseks vahvad kolleegid ja tänulikud kliendid. Raha. Kui vajad oma ellu jõukust, siis rikkaks saamise õpik on juba kirjutatud.

VÄHK
Armastus. Laiendad oma silmaringi armastuse vallas ning pöörad pilgu igavikku. Töö. Asjad laabuvad, kuid oled ambitsioonikam ja tahad kogu potentsiaali rakendada. Raha. Puhkusele kulutatud rahast ei tohiks kahju olla.

LÕVI
Armastus. Elu ilma armastuseta pole elamist väärt. Hoia armastusest kinni. Töö. Sinu tugevaid külgi märgatakse, oled sõiduvees. Raha. Ükskõik kuidas oma majanduslikku seisu analüüsid, ikka kipuvad sissetulekud liiga väikeseks jääma.

NEITSI
Armastus. Imede aeg on saabunud, tuleb ainult osata armastuse imedele tähelepanu pöörata. Töö. Pärast intensiivset tööperioodi kulub sulle üks mõnus puhkus ära. Raha. Sul on kiusatus elada üle jõu.

KAALUD
Armastus. Armastus leiab sind sealt, kus sa seda oodatagi ei oska. Töö. Kevadel tahad lihtsalt ringi luusida ja vaba olla. Raske on olla asjalik. Raha. Igivanad majandusküsimused – kas osta või ostmata jätta?

SKORPION
Armastus. Magus armastus muutub öösel painavaks kireks – just see on olnud sinu salasoov armastuse jumalannale. Töö. Kuidagi on edu sind leidnud ning erialaselt läheb hästi. Raha. Tahad olla lähedaste vastu helde.

AMBUR
Armastus. Armsam tahab rohkem sinu seltsi, kui sul selleks aega on. Tuleb prioriteedid üle vaadata. Töö. Tunned rõõmu vabatahtlikust tööst ja teistele kasulik olemisest. Raha. Fortuuna on helde ning võid võita loteriiga.

KALJUKITS
Armastus. Tundub, et skeptikutel on seekord õigus. Vahel on teekond läheduseni pikk ja poolel teel väsivad jalad ära. Töö. Praegu saavad mõned tööd tahtejõuga tehtud – aga vähemasti saavad! Raha. Turgutad ennast emotsionaalselt väikeste ostudega.

VEEVALAJA
Armastus. Näed elu läbi armastuse silmade ning praegused hetked on kui killukesed paradiisi argimere lainetel. Töö. Tahad teha ametialast muudatust ja nüüd on selleks soodne aeg. Raha. Kevadine garderoobi värskendamine nõuab lisaressursse.

KALAD
Armastus. Armastus ja armukadedus on ühe mündi kaks poolt. Kumma poole armuelus keerad, on sinu valida. Töö. Sa ei pruugi kevadväsimuse märke tõsiselt võtta, kuid sinu keha vajab puhkust. Raha. Sul on tarvis maagilist rahapuud, et väljaminekute eest maksta.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid