(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Varia

Lugeja kurdab: appi, naaber suitsetab mu kodust välja! (8)

Elan vaikses äärelinnas just puhta õhu pärast. Nüüd aga kolisid meile uued naabrid. Nende pensionärist perepea muud ei teegi, kui istub terrassinurgas ja suitsetab – ühe sigareti teise järel. Seejuures tõmbab ta ikka väga kanget ja sugugi mitte hästi lõhnavat marki. Terrasse eraldav sein juhib suitsusamba otse üles – ja laia katusekarniisi all levib see minu magamistoa aknani. Ilmselt ka minust veel järgmiste naabrite akendeni – oleneb muidugi, kustpoolt tuul on. Olen lausa masenduses – mida teha? Kuidas ma saan keelata vanainimesele ta võib-olla ehk ainsamat rõõmu? Samas ei taha ma mõeldagi, et olukord nii jätkub – teen kaunil kevadõhtul akna lahti ja sealt paiskub sisse kolkunud konihaisu… Ja mis saab mu harjumusest suvel lahtise aknaga magada? Ilme naljata – olen juba mõelnud, et parem kolin mujale. Aga kes ütleb, et seal samasugust naabrit ei ole?

8 kommentaari

O
oss  /   09:19, 4. apr 2018
Mida sa virised,keelaks kala praadimise,hapukapsa tegemise,mõnele ei meeldi muna lõhn.Kas purjus noored sinu vaikses tänavas on parem?Üks virisemine selle suitsetamisega on ,terve maailm on lolliks läinud!Keelatakse suitsetamine,aga mis tuleb asemele,eks mõelge ise.Miks ei ole seadust,,mis suitsudest kahjulikud ained keelaks,et jääks puhas ja ainult tubakas,mis ei haise rõvedalt,kellele on see kasulik??
O
ole siis viisakas  /   09:40, 4. apr 2018
ja koli ise välja juba enne, kui papi jõuab suitsetama hakata. Tüüpiline vingur ehk lihtsalt halb inimene, kellele ei meeldi enam maine elu.
N
Nipitiri  /   10:50, 4. apr 2018
Tegelikult ongi see suur jama. Elan kahe sellise naabri keskel. Takkapihta üks veel nendest joodik. Nädala sees magamata ööd. Iga laup. pühap. disko, suits, ropendamine, tohutud matsud, süljelärakad ja vastik alkoholilebra. Tõeliselt lõbus! Kahjuks pole õnnestunud korterit ka müüa, kuna ostuhuvilised on välja uurinud probleemi, miks korterit müün.
K
Kris  /   11:59, 4. apr 2018
See on suur probleem mittesuitsetajale. Meie eelmise kodu(korteri) alumisel korrusel elasid suitsetajad ja konihais imbus keskküttetorude kõtval olrvatr pilude kaudu meie
K
Kris  /   12:00, 4. apr 2018
...keskküttetorude kõrval olevate pilude kaudu otse meie magamistuppa. Oli ikka jube küll!
K
Kami  /   16:12, 4. apr 2018
Esimese asjana võiks võimaluse korral toad ringi tõsta, et aknad jääksid teisele poole maja ja mure lahendatud. Lahtise aknaga magamine. Küsimus selline kas sa ise lähed väga varakult magama või tahad öelda et papi üldse ei maga?
:
:)  /   18:15, 4. apr 2018
Ja nagu ikka on lihtsam lehes vinguda kui naabriga probleemidest rääkida. Papi ehk ei tea et suits niimoodi levib ja ehk on ta piisavalt mõistlik inimene et kui temaga rääkida leiab suitsetamiseks teise koha.
T
tre  /   09:46, 5. apr 2018
hakka siis ka suitsetama või pane gaasimask pähe ,joo ennast täis siis magad vähemalt

Loe ka neid lugusid