(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Eesti naine | Ilu ja mood | Ilublogi

Kas sina tead õiget jumestusjärjestust? (3)

Kallid ja kvaliteetsed meigitooted ei kaunista, kui kanda neid palele vales järjestuses. Kes alustab meikimist jumestuskreemist, teeb ränga vea. Erinevalt levinud harjumustest tasub katsetada järgmisi samme:

1. Alusta silmade värvimisest.

Meikides esmalt silmad, ei pudise lauvärv jumestuse peale, nii et silmade alla tekivad kahtlased varjud. Seega, kõigepealt kanna laugudele lauvärv ning järgmiseks tõmba silmapliiatsi jutid. Kui soovid pehmendada silmapliiatsi joont lauvärviga, võid ka vastupidi teha. Viimane lihv anna ripsmetuššiga – siis ei riku pudenev lauvärv ripsmekaare tumedust.

2. Kanna palele jumestuskreem.

Esmalt kanna näole meigikreem ning alles seejärel (kui vaja) peitekreem. Vastasel juhul „uhub“ jumestuskreem peitekreemi palelt. Kui kasutad päikesepuudrit, tupsuta põhjaks tavalist puudrit ning patsuta päikesepuudrit kergelt näo esileulatuvamatesse kohtadesse: juuksepiirile, otsmikule, ninale ja põsesarnadele.

3. Viimistle huuled.

Enne huulepulga kandmist musisuule äärista huuled pliiatsiga. Huulte piirjooni võid rõhutada ka huulepulga ja pintsli abil. Kui soovid lisada huultele lopsakust, tupsuta viimistluseks huulte keskele pisut heledamat huulevärvi.

3 kommentaari

  /   09:33, 24. märts 2018
| Diario Deportivo
  /   09:33, 24. märts 2018
| Diario Deportivo
  /   09:33, 24. märts 2018
| Diario Deportivo

Loe ka neid lugusid