2
fotot
(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 13. märts: läbirääkimisteks ja tundlike teemade puudutamiseks mitte just parim päev

JÄÄR
Veenuse ja Saturni kvadraadiga võivad kaasneda mõningased suhtlemisraskused, eriti töises valdkonnas. Sul võib olla teiste suhtes eelarvamus, et nad ei tahagi sinuga koostööd teha.
SÕNN
Info hankimine ei õnnestu kõige paremini. Kui kellegi poole nõu küsimiseks pöördud, võid pahameelega avastada, et ta pole teemaga pooltki nii hästi kursis kui sina ise.
KAKSIKUD
Kui rahaasjadega tegeled, siis ära sõprade nõuandeid väga kuulda võta ega end nendevkahtlustest ja hirmudest kõigutada lase. Teised ei suuda asju sinu vaatevinklist näha.
VÄHK
Tööl hoia pigem madalat profiili, ole suheldes ametlik ja range. Liiga familiaarne lähenemine või üritus oma isiklikke võlusid töö huvides ära kasutada võib viia läbikukkumiseni.
LÕVI
Igapäevatöö ümber korraldamiseks ei ole praegu parim aeg. Jätka traditsioonilisel viisil, tee ära need asjad, mis on pooleli. Rahateemalised läbirääkimised ilmselt vilja ei kanna.
NEITSI
Ilmselt oled häbelik ning enesekriitiline, tunned end ebakindlalt juhul, kui satud tähelepanu keskpunkti. Millegipärast arvad, et teised on sinu suhtes veel kriitilisemad kui sa ise.
KAALUD
Armuasjade edendamiseks päev ei sobi. Sa ei suuda ilmselt olla lihtne ja loomulik. Kodust kaasa saadud õpetussõnad, mis vastassooga suhtlust puudutavad, takistavad sind omajagu.
SKORPION
Tahad tööga ise hakkama saada, hästi raske on kellegi poole pöörduda ja tunnistada, et sa vajad abi. Ebameeldiv on isegi võõrastele inimestele helistada, et infot küsida.
AMBUR
Kipud laste suhtes küllaltki range olema. Juhul, kui nad tulevad sinu käest taskuraha küsima, pead ilmselt pika loengu maha teemal, kui raske on tööd teha ja raha teenida.
KALJUKITS
Eelistad ilmselt üksinda olla. Sind võib kummitada eneseusalduse puudumine. Raske on teiste inimestega suhelda, sul võib nende suhtes olla negatiivseid eelarvamusi.
VEEVALAJA
Oled pigem kidakeelne. Kui keegi sinult millegi kohta aru pärib, kipud kokutama, suutmata kohe leida tarka vastust või siis panna ritta õigeid sõnu.
KALAD
Ärialaste läbirääkimiste pidamiseks või koostööpartneritega kohtumiseks pole just parim päev. Nad võivad olla küllaltki tõrksad, raske on leida ühist keelt ja lahket meelt.

Palju õnne, Kalad! Algav isiklik aastaring on eriti soodne õppimiseks ja enesetäiendamiseks. Kodukant kipub sulle kitsaks jääma. Kui sul on võimalik, võiksid mõneks ajaks välismaale kolida, et seal oma teadmisi täiendada, muljeid ja kogemusi koguda. Rahaasjad vajavad hoolt, ilmselt on aegu, mil pead olema kokkuhoidlik. Sul tasub rohkem ennast usaldada, nõuandjaid tuleb hoolikalt valida.

Tänased sünnipäevalapsed: JÜRI VILMS, ANDRES EHIN, TIIT MADE, NEIL SEDAKA

Nimepäevad: ERNST, ERNITS, ERNI, ERNO

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

(Eesti Naine)

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid