(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 12. märts: Neitsile sobiv aeg armuasjade korraldamiseks, Ambur saab trumbid oma kätte

JÄÄR
Oled julge ja edasipüüdlik, võid teha läbimurde karjääririndel või alustada uusi
õpinguid. Sind kannustab suur soov edasi liikuda, end maksma panna, maailma avastada.
SÕNN
Suhtle inimestega, nii jõuab sinuni infot, mis aitab sul oma elu muuta, kiirelt targemaks saada. Armuelus vajad pigem jõulist seksi kui romantilist õhkamist.
KAKSIKUD
Töises vallas väga soodne päev. Hästi tähtis on aga kaaslasi õigesti valida. Olgu su kõrval need inimesed, kes on valmis sind julgustama, mitte aga need, kes su pärast pabistavad.
VÄHK
Õppimiseks, eriti aga õppereisi alustamiseks on päev nagu loodud. Küllap kujuneb selline reis elumuutvalt edukaks. Ent pole parim aeg selleks, et ülemusega läbirääkimisi pidada.
LÕVI
Ilmselt sind eriti ei huvita, mida teised mõtlevad või tunnevad. Tööl korraldad asju julgelt ja kindlakäeliselt ümber, sul on selleks jõudu ja võimalusi. Kellegi tundeid võid nii aga haavata.
NEITSI
Armuasjade arendamiseks sobiv aeg. Mingit mõtet ei ole armuavaldust ootama jääda – oled küllalt tugev selleks, et ise esimene samm teha. See võib käivitada muudatuste jada.
KAALUD
Korraldad ümber oma igapäevaelu, nii töiseid kui ka koduseid asju. Mida ladusamalt suudad asju organiseerida, seda kiiremad on arengud. Kui tervis on jukerdanud, toimub nüüd tervenemine jõudsalt.
SKORPION
Päev sobib nii rahaasjade ajamiseks kui ka tähtsateks kohtumisteks ja läbirääkimisteks. Suudad oma mõtted mõjuvalt ja täpselt sõnadesse panna, seeläbi saad kergesti oma tahtmise.
AMBUR
On väga soodne päev, mil trumbid on sisuliselt sinu käes. Sul on nii palju jõudu, et kellelgi teisel on sisuliselt võimatu sulle vastu töötada. Tee otsustavaid muudatusi pidades silmas pikemat perspektiivi.
KALJUKITS
Pluuto ja Päikese sektsiil on sulle abiks eelkõige infot kogumisel ja asjaajamisel. Sa tead täpselt, mida sa tahad, ning kindlameelsust rakendades selle ka saad. Sõnadel on suur jõud.
VEEVALAJA
Äriasjad edenevad jõudsalt, ehk õnnestub sul tegevusvälja laiendada või mõnda konkurenti edestada. Tähtis on ka see, et su kõrval oleks kõige nutikamad ja edumeelsemad koostööpartnerid.
KALAD
Kui endal jõust ja mõistustest veidigi puudu jääb, pöördu asjatundliku inimese poole. Ta oskab sind aidata palju rohkem ja märksa tõhusamalt, kui sa oodatagi oleksid osanud.

Palju õnne, Kalad! Algamas on edukas ja edasiviiv aastaring, mil võid jõuda kõrgemale tasemele, kui sa unistadagi oskaks. Tuleb olla julge ning uuendustele avatud, end võimalikult palju arendada. Edasiviivat infot saad igalt poolt, eriti vajalik on aga õigete koostööpartnerite valik. Kui oled sellise meeskonna liige, kus saad rakendada ka kõige julgemaid ideid, on edu kiire tulema.

Tänased sünnipäevalapsed: EMIL LAANSOO, IVARI PADAR, MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, LIZA MINELLI

Nimepäevad: REGO, REIO, REIGO, REIKO

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid