(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 10. märts: Kaksikutele puistab keegi südant, Neitsil on kodustega keeruline

JÄÄR
Uni võib rahutu olla. Ehkki magad pinnapealselt, võivad tänased unenäod sulle
põnevat infot anda. Hommikul meenuta ja analüüsi neid, ehk on unes mingi hea mõte tekkinud.
SÕNN
Võta täna endale kuulaja roll. Ehk tahab sulle oma varjatumaid saladusi pihtida hea sõber, ehk tahab armastatud inimene oma hingesoppe avada. Teiste emotsioonid puudutavad sind.
KAKSIKUD
Küllap vajab keegi su asjatundlikku abi või tahab kolleeg lihtsalt südant puistata. Ole valmis teda kannatlikult kuulama ja vajadusel lohutama.
VÄHK
Koostöö teiste inimestega ei edene täna kuigivõrd hästi. Raske on teistega kontakti saada, nende suhtumine võib tunduda jäik ja eelarvamuslik. Või siis vastupidi – tormakalt uuendusmeelne.
LÕVI
Pead leppima asjaoluga, et enne tuleb ära teha kodused askeldused, alles seejärel võib lõbutseda. Ilmselt on täna kohustusi nii palju, et lõbustused peab edasi lükkama.
NEITSI
Hetk võib tuua raskusi kallite kodustega suhtlemisel. Ehk on vanema põlve sugulased su vastu kuidagi liig karmid ja nõuavad rohkem, kui sa oskad või jaksad.
KAALUD
Kui sul on vaja infot hankida, võid sattuda silmitsi raskustega. Need, kes sulle vajalikku teavet valdavad, ei taha seda ilmselt avaldada või ei vasta saadav info täielikult tõele.
SKORPION
Äriasjade ajamiseks ei ole kuigi hea hetk. Sul on üsna raske võõraste inimestega seltsida, tahaksid pigem rahu saada ja üksi olla. Võta puhkepäev puhkamiseks!
AMBUR
On eelkõige tõsiste teemadega tegelemise ja töö murdmise päev. See, kui kelleltki abi ootad, ent ta ära ütleb, võib rikkuda su tuju ja mõjuda kehvasti enesekindlusele.
KALJUKITS
Sulle võib tunduda, et kõik kordub. Praegune olukord meenutab aastate eest toimunut. See, mis siis juhtus, võib sind teha liigselt ettevaatlikuks ja ehk ärevakski.
VEEVALAJA
Teised ei pruugi su entusiasmiga kaasa tulla. Kui sina tahad kiirelt edasi tormata, siis kaaslased näevad su plaanis nõrku kohti ja pidurdavad hoogu.
KALAD
Puhkepäevast hoolimata võib sinu tähelepanu rahaasjadel olla. See, millega nüüd õnnestub teenida, on ilmselt midagi õige tavatut, su igapäevatööst erinevat.

Palju õnne, Kalad! Algav aastaring toob ilmselt su tööellu uusi tuuli. Ära hoia vanast ja äraproovitust kinni, anna endale võimalus muutumiseks ja arenguks! Kui kindlalt ohje hoiad ja muudatusi ise suunad, on üllatusi vähem. Kergem on tegutseda iseseisvalt, kellegi alluvuses töötades võid kohata vastuseisu –
ülemused ei pruugi olla sinu jaoks piisavalt uuendusmeelsed.

Tänased sünnipäevalapsed: VALTER OJAKÄÄR, LAURI LEESI, CHUCK NORRIS, SHARON STONE

Nimepäevad: HELDA, HELDE, HELDI, ANDIKA

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid