(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 8. märts: Skorpionil ei tasuks millegagi kiirustada, Jääral kerkib üles ammune probleem

JÄÄR
Kunagised probleemid kerkivad taas päevakorda, ent nüüd peaksid küll suutma need kiiresti ja arukalt lahendada. Hea suhtlusoskus ning rõõmus meel aitavad sind kenasti edasi.
SÕNN
Küsi nõu - ise kõike planeerides jääb tõenäoliselt midagi olulist kahe silma vahele ja võid kogemata rumalaid käike teha. Ehk oled ammuses kogemuses natuke liiga kinni.
KAKSIKUD
Keskendu sellele, et pooleliolevad asjad kenasti lõpule viia ja täita lubadused, mis oled kunagi välja käinud. Sõpradega tasub asjad rahumeelselt selgeks rääkida.
VÄHK
Meenuta varasemaid õppetunde, ära korda varem tehtud vigu. Sa suudad nüüd juba palju tublim ja targem olla. Ülemustega asju ajades on naeratus ehk tähtsamgi kui sõnad.
LÕVI
Pead olema piisavalt tark, et mõista, keda tasub usaldada ja keda mitte. Oma saladused hoia parem kiivalt enda teada. Tasub kõrvad ja silmad lahti hoida ja infot koguda.
NEITSI
Võimalik, et tahad askeldada vaiksemalt ja omaette. Sul on huvitavaid mõtteid raha paigutamise kohta, ent sa ei usalda neid vist veel kaaslastega jagada.
KAALUD
Tõsist pingutust pakkuv töö pole praegu su jaoks mingi väljakutse, pigem tundub see ebameeldiv ja hirmutav. Tahaksid pigem kallima seltskonnas päeva nautida.
SKORPION
Aja asju aeglaselt. Kui lood uue tutvuse, proovi tasapisi jõuda usalduseni. Aja jooksul näed, kas sellest kujuneb sõprus. Tööasjus ole tark suhtleja – väljendu leebelt, kuid enesekindlalt.
AMBUR
Oled imestunud, sest oled ühe inimesega tuttav juba pikemat aega, nüüd aga avastad, et ometi ei tunne teda kuigi hästi. Ole uudishimulik, esita talle küsimusi teemadel, mis sulle huvi pakuvad.
KALJUKITS
Küllap seisad kahe jalaga kindlalt maas ja oled valmis julgelt edasi astuma. Leiad ka kaaslasi, kes sinuga koos tahavad teed jätkata. Palju on kasu pere toetusest.
VEEVALAJA
Võta asja veidi rahulikumalt – kõike ei saa ega jõua. Pinguta esmalt selle nimel, mis on kõige tähtsam. Enne kogu infot, alles siis saad tegutsema
hakata.
KALAD
Alustad uusi asju õhinaga. Ehkki kõik paistab sujuvat, ära unusta ettevaatust. Kindlusta oma seljatagust ja kasuta tarku abilisi. Rahaasjus kulub sõbra nõuanne marjaks ära.

Palju õnne, Kalad! Uue eluaasta meeleolud on leebed ja rahulikud, su tegemised sujuvad suure võitluseta. Rahaasjades saavutad palju tänu suurepärasele suhtlusoskusele, võimele teistega arvestada. Oled oskuslik läbirääkija, sest mõistad hästi ka teise osapoole tundeid. Raha võivad sisse tuua ilu, moe, kunsti ja kultuuriga seotud tegemised. Armu- ja tööasjad võivad kuidagi omavahel põimuda.

Tänased sünnipäevalapsed: JOHANN KÖLER, GRIGORI KROMANOV, KALJU KOMISSAROV, KADI TOOM

Nimepäevad: FILIP, VIILEP, VIILUP, VIILO, VILBO, LEPO

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid