(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Eesti Naise märtsikuu horoskoop lubab nii mõndagi head!

JÄÄR

Armastus. Eneseabiraamatutest pole kuigi palju kasu. Sina ja su kallim olete liiga erilised, et retsepti järgi armastada. Töö. Veenus annab häid võimalusi ja Merkuur, mõistuse edendaja, terast taipamist – nii oledki edukas. Raha. Pead oma finantsseisu korrastama.

SÕNN

Armastus. Raske on jääda “normaalsuse” piiridesse, vajad palju erilisi emotsioone, et oma meeli turgutada. Töö. Esimesed soojad päikesekiired viivad mõtted männimetsa ja mereranda ning tööle keskendumine nõuab tahtejõudu. Raha. Tahad oma raha eest parimat.

KAKSIKUD

Armastus. Usalda ennast ja oma tundeid, need ei valeta sulle, armastust kas on või ei ole. Töö. Eneseteostus on hea – kui selle eest veel tunnustust jagatakse, on suurepärane. Raha. Töötasu laekub õigel ajal.

VÄHK

Armastus. Õhus on armastust, öödes on saladusi ja kirge. Töö. Saturni mõju korrastab sinu suhtumist maailma, seetõttu oled asjalikum kui kunagi varem. Raha. Tänu praktilisele meelele suudad juhtida oma finantsotsuseid.

LÕVI

Armastus. Mida vastaspool tahab – sa ei saagi seda teada, kui ei küsi. Vastused võivad olla üllatavad. Töö. Positiivne tagasiside annab tiivad eneseteostusele. Raha. Emotsioone raha eest osta ei saa, küll aga võimaldab see sul end emotsionaalselt turgutada.

NEITSI

Armastus. Kevadine üksildus on nagu emotsionaalne restart, et suhteid parandada. Töö. Liigne põhjalikkus tööasjades ei too paradiisi maa peale. Raha. Rahavoog on kontrolli all.

KAALUD

Armastus. Soojad suhted lähedastega teevad elu elamisväärseks. Töö. Kolleegid inspireerivad sind erialaselt ja sul on võimalus olla veelgi professionaalsem. Raha. Kaaslase tugi väljendub nii emotsionaalselt kui ka materiaalselt.

SKORPION

Armastus. Tundub, et nüüd on alanud armastuse aeg. Töö. Laiskus on naha vahele pugenud, aga see ei paista välja. Raha. Tunned end maksejõulisena.

AMBUR

Armastus. Väljendad oma sooje tundeid, kohtudes juhuslike inimestega, nad võivad aga su emotsionaalsust valesti tõlgendada. Töö. Sul on raske tööd teha, see ei innusta sind. Raha. Soodsad ajad investeeringuteks.

KALJUKITS

Armastus. Kallima elu korraldamine ja tema armastamine on kaks eri asja. Sul kipuvad need praegu sassi minema. Töö. Kevadväsimus on märk, et vajad väikest puhkust. Raha. Iga hetk ei pea majanduslikult mõtlema.

VEEVALAJA

Armastus. Kevadpäike on su tunded sütitanud, praegu on armastuse aeg. Töö. Otsid vastust küsimusele, kuidas olla õnnelik. Raha. Väikesi finantssegadusi tuleb ikka elus ette. Ära muretse, need lahenevad.

KALAD

Armastus. Kallim on nagu märtsijänes, tahab joosta ja hullata. Töö. Sinu visadus pannakse proovile, sul on võimalus oma sisemisi jõuvarusid avastada. Raha. Sissetulekud on stabiilsed, väljaminekutel tuleb silm peal hoida.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid