(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Eesti naine | Ilu ja mood | Ilublogi

Hinnaline ilunipp, mis ei maksa midagi ning säästab aega (ja see ei ole vee joomine ega liikumine)!

Nahahooldus on nagu põhjatu kaev, millesse võib uputada nii raha kui vaba aega. Parema tulemuse saavutamiseks ent ei pruugigi alati rohkem vaeva näha! Nii mõnigi kosmeetik on märganud, et nahk tunneb end märksa paremini, kui palgeid vaid kord päevas pesta. Iluspetsialistid soovitavad puhastada nahk õhtul õrnatoimelise meigieemalduspiimaga, mis vabastab pale jumestusest ja mustusest. Hommikul võiks nahka ergutada jaheda veega, tupsutada kuivaks ning jätkata seerumi ja niisutava päevakreemiga.

Soovitus on igati mõistlik, kuna ülemäärane pesuainete kasutamine ei pruugi nahale hästi mõjuda, vaid seda hoopis ärritada. Teinekord võib lasta nahal lihtsalt puhata. Mõistagi ei tähenda see mingil juhul, et voodisse tohiks pärast pikka ja väsitavat päeva variseda, meik näol! Kuid hommikuti piisab tõesti leige veega pesemisest. Samuti tasub näopesuvahendeid ja -võtteid silmas pidades hoolega kaaluda, kas ikka tasub nühkida nahka krõbekuivaks või piisaks hellatoimelisest õlist või kaheastmelisest puhastusest, mida paljud sarjad pakuvad.

Lõpetuseks ei teeks paha meenutada klassikalisi soovitusi:

- ära puuduta oma nägu liiga sageli. Meie kätel võib olla palju baktereid, mis nahale jõudes ärritust ja teisi nahamuresid põhjustavad;

- puhasta sageli oma mobiiltelefoni ekraani – see võib olla kätest veelgi mustem;

- vaheta sageli padjapüüre, kuna neissegi koguneb mustust, mis näole jõuab.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid