(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Varia

Lugeja kirjutab: mees tahab magada lahtise aknaga, aga väljas on pakane! Mida teha? (3)

Minu mees tahab magada lahtise aknaga. Seda nõuab ta ka nüüd, kui väljas on mitukümmend kraadi külma! Mina kuhjan endale peale mitu tekki, tõmban sokid jalga, aga ikka külmetan. Tema norskab juba paari minuti pärast! Ühel ööl ootasin, kui mees magama jäi ja panin siis akna kinni. Kui ta selle hommikul avastas, läks kohe närvi. Sain pika loengu sellest, kuidas tema tahab ennast karastada ja haigusi eemal hoida. Tahtsin juba vastu öelda, et magagu siis õues lumehanges, aga sain pidama. Ootan väga aega, kui läheb soojemaks! Muidu on varsti jälle riid majas!

2 kommentaari

Õ
Õhulemb  /   18:12, 3. märts 2018
No ma saan Su mehest aru! Meil on vastupidi - mees kurdab, et külm, mina aga päris kinnise aknaga magada ei saa. Meie leidsime sellise lahenduse - väga külmaga hoiame lahti hoopis köögiakent, kustkagu värske õhk siis juba soojemana magamistuppa jõuab!
:
:)  /   07:44, 5. märts 2018
Sama lugu, mees külmetab, mina naudin. Mulle sobib selline 14-16 kraadi magamiseks väga hästi. Kui väljas juba üle -10, siis ei tee akent lahti. Õhutan enne ja kütet niikuinii magamistoas ei hoia, püsibki 16 kraadi ringis temperatuur. Üldiselt, kui magamisharjumused erinevad, siis saab ju erinevates tubades magada! Kes soojalemb, läheb soojemasse tuppa magama (eeldatavasti elutuba). Kes elab suurems korteris/majas, sel peaks päris palju valikut olema. Täiesti arusaamatu on iga hinna eest koos magamine. Seda enam, kui üks pool norskab ka veel. Inimene peab saama korralikult välja puhata.
A
amira  /   15:05, 7. märts 2018
karastamisega ei maksa ka liiale minna,kui sul on teine tuba mine sinna magama, vähemalt on rahu majas.

Loe ka neid lugusid