(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Eesti naine | Ilu ja mood | Ilublogi

Pakasekindlad meigi- ja juuksenipid

1)            Värviline silmapliiats ja siledad juuksed.

Kirevaid jooni silmalaugudel on nähtud nii mõnegi moegigandi kevadšõul. Halli talveilma toob sära näiteks kollane silmapliiats! Juuksed ja peanahk saavad talvel vatti – nad kipuvad kuivaks ja elektriseerunuks. Et seda vältida, kasuta niisutavaid šampoone ja maske. Elektrit ajavad hästi välja juustesse jäetavad spreipalsamid ja õlid. Kasuta pigem looduslikest materjalidest valmistatud juukseharja ning väldi rõivastes sünteetilisi materjale, seda iseäranis peakatete ja sallide osas. Parimad materjalid on kašmiir ja vill.

2)            Minimalistlik meik ja kaunis nahk.

Minimalistlikust talvejumestusest jäetakse ära ripsmetušš, ning silmalaugudele kantakse vaid ühte tooni. Lisaks võiks kasutada pisut põsepuna ning huulepalsamit ja -pulka. Lihtne meik eeldab nahalt mõistagi head seisukorda. Kui nahk kipub talvel kuivama, väldi liigset veega mässamist. Meik eemalda puhastuspiima ja vatipadjakesega, värskendust too näovee abil. Öökreem võiks olla tavapärasest paksem, ning sobivad ka õlid. Vältimaks lõhenenud huuli kasuta huulepalsamit ja -koorijat.

3)            Värvikas meik veekindlate toodetega.

Värskenda meeli kireva talvemeigiga! Ära võõpa kulmukarvu ülearu tumedaks, kuna ühes tugeva silma- ja huulemeigiga jätab see ülepingutatud mulje. Jumestus peab külmale ja tuulisele ilmale hästi vastu, kui kasutad lisaks niisutavale kreemile ja jumestuskreemile veel BB-kreemi ja puudrit. Meigipõhjana võta appi meigi aluskreem ehk primer. Silmameik tee veekindla pliiatsi või ripsmetušiga, mis lumehelveste näole langedes pandakaru muljet ei jäta.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid