(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Varia

Lugeja kirjutab: koeraomanikud, miks te oma eluka tagant ei korista! (4)

Koristage oma koerte tagant! Igal talvel vihastan ma end siniseks. Jalutan mina pargis, kui talla alla jääb pruun plöga. Muidugi olen jälle koerajunni sisse astunud! Lumi katab need nii ilusasti ära, et ei märkagi enne, kui oled taldapidi p*sa sees! Inimesed, kes te võtate endale koera – vastutage oma looma eest! Teie olete ta võtnud, teie peate ka tema järel koristama ka siis, kui väljas on ilge külm, lund tuiskab ja tahaksite kiirelt tuppa tagasi. Kevadel on õudne vaadata, kuidas lume alt sulavad välja junnihunnikud. Kas te kodus lubate ka loomal nurka lasta?

4 kommentaari

L
ljuda  /   07:55, 20. veebr 2018
tõelised eestlased lubavad sittuda kõikjal
M
Maimu  /   12:24, 20. veebr 2018
Olen ise ka koeraomanik ja koristan alati .Kuid minul ajab hinge täis need koeraomanikud,kes lasevad oma koeral selle junnikese minu väravasse teha.Mitte ainult minu,lausa terve tänava ulatuses,ükskõik kus neil häda tuleb.Pole ju raske kilekotikesi tasku pista,millega saab ennast määrimata ilusasti ära koristada junni.Kõige jubedam on kevadel lumesulamise aeg.Miine kõik kohad täis.
K
Kiku  /   14:11, 20. veebr 2018
Just täna rääkis üks vanaema, kuidas ta lastelastega Tallinnas kelgumäele läks.Kogu mägi oli kollaseid ja pruune laike täis.Läksid koju tagasi, sest selle jama sisse ta oma lapselapsi ei lubanud.
M
Minni  /   20:28, 15. märts 2018
Ka Tartus Karlovas koeraomanikud terroriseerivad oma junnirahega. Peaks vist kehtestama koeraomanikele junnimaksu ja üpris krõneda.

Loe ka neid lugusid