(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Loe, mida lubab kollase koera aasta sinu tähemärgile armastuses (1)

Jäär
21. märts – 19. aprill
Kui oled partneriga juba ammu koos ja teie vahel on pingeid, ei kao need iseenesest. Ära jäta vastutust teise poole kanda, võta olukorra muutmiseks ise midagi ette! Varakevadel panevad Veenuse transiidid su südame kiiremini põksuma, andes huvitavaid võimalusi armuelus. Sõltub sinust endast, kas kasutad armastuse energiat praeguse suhte parandamiseks või siirdud uutele jahimaadele.

Sõnn
20. aprill – 20. mai
Püsisuhteis Sõnnidel tõotab tulla õnneküllane aasta. Soovitatav oleks kallimaga koos hobidega tegeleda või reisima minna, koos muljeid ja kogemusi hankida. Ehk seadustate isegi oma kaua kestnud kooselu.
Kui aga oled vallaline, siis naudid tähelepanu, ootad hellitamist ja kalleid kingitusi. Oled enesekindel ja särav, nii jääd vastassoole kergesti silma ja saad, mida tahad. Võimalik, et sind piirab samal ajal mitu põnevat austajat. Õhus on elektrit, märkad vastassoolisi kõikjal, nautides flirtimist ka tõsistes töösituatsioonides. Tõsiste suhete tekkimiseks on soodsam aasta teine pool. Siis selgub, millised kontaktid jäävad pinnavirvenduseks, millest aga võib kujuneda tõsine suhe. Seksuaalne sobivus võib olla tähtsamgi kui sarnane maailmavaade. Minevikus toimunu mõjutab ka su praegusi suhteid.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Mis iganes ka elus ei toimuks, kindlustunnet ja jõudu edasi minna annab kallis inimene. Kui kord kedagi armastad, teed seda õrnalt ja hoolitsevalt. Sead teise inimese vajadused enda omadest tähtsamale kohale, oled alati olemas, et ära kuulata ja toetada. Ära kallist kaaslast liigse hoolitsusega vaeva, anna talle ka hingamisruumi! Partnerit otsivatel Kaksikutel on lootust selle õigega kokku sattuda suvekuudel. Kui keegi esimesest pilgust meeldima hakkab, ära kartma löö – tegutse selle nimel, et temaga lähedasemaks saada. Ole kannatlik ja tasakaalukas, hoidu asjatuist emotsioonipurskeist.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Sinu horoskoobi partnerlussuhete sektoris liigub tõsine ja piirav Saturn. Kergesti ja kiiresti ei tule midagi, pead armastuse nimel tööd tegema. Kaaslast pole kerge mõista, on hetki, mil olukord näib lootusetu. Suhte lõhkumine on aga kergema vastupanu teed minek; isegi kui selline otsus on õige, ei tee see sind õnnelikuks. Ole valmis katsumustele vastu astuma ja neist üle saama. Uute kontaktide loomine pole lihtne. Kui peaksidki leidma uue silmarõõmu, arenda suhet tasapisi, andes teisele kohanemisaega.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Fantaasialend on kõrge ja tegutsemistahet küllaga. Vajadus sulle mõttetuina näivatest reeglitest kinni pidada teeb rahulolematuks. Riskimist tasub siiski vältida. Uued võimalused näivad küll ahvatlevad, kuid kui neist mõtlematult kinni haarad, võib sind tabada pettumus. Valikute tegemisel tuleb iga päev hoolikas olla, samuti on oluline oma tegemised tähtsuse järjekorda seada.

Neitsi
23. august – 22. september
Suhete nimel peab pühendunult tööd tegema. Sul tuleb olla hea kuulaja, et teist inimest paremini tundma õppida, mõista ka tema muresid ja hirme. Usaldus on armastuse kindel vundament. Lõbutsemist ja kerget flirti see aasta eriti ei paku, uued kontaktid ei teki kuigi lihtsalt. Riskantne on salajaste armusuhete arendamine kolleegidega. Afäärid võivad päevavalgele tulles põhjustada probleeme nii isiklikus kui ka tööelus!
Kui oled pereinimene, nõuavad kodused suhted tõsist pühendumist. Kui palju sul ka tööd poleks, ei tohi sa lähedaste vajadusi unustada.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Püsisuhtes toimub maade jagamine – kooselu on mingil määral ka võitlus selle nimel, kel rohkem otsustusõigust. Kuigi sul tuleb teise inimesega arvestada, et tohi sa ka iseennast kaotada, oma soovidest loobuda. Suvekuudel võib suhetes toimuda pöördelisi muutusi. Kired möllavad, võimalik on nii teineteiseleidmine, lahkuminek kui ka armukadedusskandaal. Kui emotsioonilained üle pea kokku löövad, proovi kiiresti kaine mõistus taastada, et ära klaarida probleemid inimestega, kes on sulle kallid.

Skorpion
24. oktoober – 21. november
Neptuuni mõjul oled armuasjus tundlik ja tundeline. Ootad partnerilt mõistmist ja toetust. Tahad oma tunnetest rääkida ning ka ise pidevalt ilusaid sõnu kuulda. Kui su kallim just suurem sõnameister pole, kipud – sageli alusetult – tema tunnetes kahtlema. Oska märgata ta hoolitsust ka igapäevastes pisiasjades. Hoidu mõttetute solvumistega suhet rikkumast. Ära oota, et kaaslane su soove silmist loeb, kui probleeme tekib, tuleb need rahulikult ja avameelselt selgeks rääkida. Maha surutud tunded põhjustavad stressi.

Ambur
22. november – 21. detsember
Armastuses ihkad romantikat, õrnust ja ilusaid sõnu. Kui püsisuhtes seda napib, kipud siirduma unistuste radadele. Elu võib sind kokku viia nii mõnegi võluva mehega, kuid on oht teha valesid valikuid. Armudes võimendad vaimusilmas teise häid külgi, jättes miinused märkamata.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar
Saturni liikumine sinu märgis annab võimaluse pikaajaliste eesmärkide seadmiseks ja uuteks algusteks. Oled tõsine ja kohusetundlik, mõistad, et kuhugi jõudmiseks tuleb palju vaeva näha, miski ei tule üleöö. Ära ole liiga tagasihoidlik, demonstreeri oma tugevaid külgi. Tähtis on avatus.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar
Aeg on soodne uute suhete loomiseks. Probleemiks võib olla su liigne tagasihoidlikkus ja vajadus üksioleku järele. Tasub siiski kodust välja minna – seltskonnas meeldivaid inimesi kohates tunned end omas elemendis. Oled romantiline armastaja, unistused ja reaalsus võivad segunedes pettekujutelmi tekitada. Hetkeemotsioonide ajel end kellegagi tõsiselt siduda ei maksaks!

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Kui sul on toimiv paarisuhe, jätkub see harmooniliselt selgi aastal. Tunned oma kaaslast hästi ja oskad talle toeks olla, aga ka vajalikul hetkel järeleandmisi teha. Kui otsid armastust, võib saatus sind kevadel sarmika mehega kokku viia. Tunded lahvatavad esimesest silmapilgust, ent see, kauaks need lõõmama jäävad, oleneb su valmisolekust teist inimest mõista. Kui tahes tugevad su tunded ka poleks, hoidu end mõtlematult sidumast ja keskendu sellele, et teda tundma õppida!

1 kommentaar

E
elektritsaabtasutablogspotcom  /   15:46, 15. veebr 2018
Lisaks neile see aasta toob muudatuse transpordis sest kulutused bensiinile-diislile ruineerivad armastust. Autodel vahetatakse mootorid puidugaasil toimivateks : http://orbita.dn.ua/mashina-na-drovah-sdelano-v-donetske.html

Loe ka neid lugusid