2
fotot
(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 14. veebruar: Kaksikud kuulevad midagi mõtlemapanevat, Kaalud satuvad õigel ajal õigesse kohta (2)

JÄÄR
Hea päev intellektuaalseks tegevuseks, nii sõpradega kohtumiseks kui ka tööalaste koosolekute korraldamiseks ja huvigruppidega suhtlemiseks. Õnnestub teha edasiviivaid tulevikuplaane.
SÕNN
Tööasjad edenevad täna nagu lennates. Ülemused võivad olla üllatavalt uuendusmeelsed ning vastuvõtlikud uute ideede suhtes. Lihtne on üle saada takistustest, mis seni on tegevust piiranud.
KAKSIKUD
Uut infot omandad nagu lennates, õppimine sujub suurepäraselt. Internetist teavet otsides võid teha põnevaid avastusi. Nii mõndagi edasiviivat ja mõtlemapanevat kuuled ka kaaslastelt.
VÄHK
Sul on julgust ja otsustavust selleks, et varem salajas hoitud head plaanid töökaaslastele avalikustada. Küllap saad tunda nende toetust ja julgustamist, sinu leidlikkust hinnatakse.
LÕVI
Seekord võiksid kallimale sõbrapäeva puhul tavatu elamuse pakkuda. Üllata teda, tehke koos midagi niisugust, mis mõlemale närvikõdi, elevust ja avastamisrõõmu pakub.
NEITSI
Küllap on tööl päris põnev olukord, tavalisest rutiinist on asi kaugel. Kolleegid võivad sind millegagi meeldivalt üllatada. Mõtle ka ise, kuidas teiste ellu veidike elevust tuua.
KAALUD
Tänane päev toob huvitavaid kohtumisi ja arenguid suhetes. Piisata võib sellest, et satud õigel ajal õigesse kohta – asjad hakkavad arenema justkui iseenesest ja suurel kiirusel.
SKORPION
Tänane tööpäev küll plaanipäraselt ei suju. Juhtuda võib nii mõndagi, ilmselt üsna meeleolukat. Oled ehk ka ise trikitamise tujus ja valmistad lähedastele ja kolleegidele üllatusi.
AMBUR
Võid saada sõbrapäevasõnumeid inimestelt, kellelt seda oodatagi ei oskaks. Keegi ehk julgeb ometi kord avaldada, et ta on sind juba ammuilma silmanurgast imetleva pilguga jälginud.
KALJUKITS
See, et sa sõbrapäeval kallimat meeles pead, on täitsa loogiline. Ent üles tasuks otsida ka need sõbrad, kellega sul viimasel ajal aega pole olnud suhelda. Soojenda nende südant armsa üllatusega.
VEEVALAJA
Fantaasialend on kõrge – sinu mõtteavaldused on ootamatud. Need võivad teistele ehk isegi pisut pentsikud tunduda, ent kindel on see, et märkamatuks sa küll ei jää.
KALAD
Lapsepõlvest pärinevate väärtushinnangute kohandamine praeguste oludega sujub justkui iseenesest. Oled uudishimulik ja muudatustele avatud. Päev võib tuua rõõmsaid üllatusi, isegi kingitusi.

Palju õnne, Veevalaja! Algamas on põnev aastaring, mil sul on võimalik palju uut õppida ning seeläbi tegevusvälja avardada. Aeg sobib väga hästi õpingute alustamiseks, aga ka vaimse töö tegemiseks. Palju vahvaid elamusi toob su ellu reisimine. Raskusi võib olla tegevustega, mis nõuavad süvenemist igavatesse teemadesse. Küllap leiad rohkelt uusi tuttavaid, ent kindlamat tuge pakuvad ikka vanad head sõbrad.

Tänased sünnipäevalapsed: ROBERT VAIDLO, OLAVI PIHLAMÄGI, SUSAN LILLEVÄLI, ANDREI VOLKONSKI

Nimepäevad: VALENTIN, VALLE, VALLO, VALLOT, VALLUT, VALJO, VALJU

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

(Eesti Naine)

1 kommentaar

J
Jah  /   08:04, 14. veebr 2018
kaaludele torgatakse õigel ajal õigesse kohta.
M
ma  /   17:49, 14. veebr 2018
sul torkan luua varre

Loe ka neid lugusid