2
fotot
(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 13. veebruar: Kaalud suudavad petta ära ennastki, Lõvi peab vastutama oma sõnade eest

JÄÄR
Sõbrad võivad täna su plaanid sassi lüüa. Ilmselt pakuvad nad välja mingi märksa põnevama tegevuse, kui seda on igapäevaste tööülesannete täitmine, sina aga lööd kohe rõõmuga kampa.
SÕNN
Raske on end jagada isiklike ja töiste tegevuste vahel. Võimalik, et üritad küll tööd vuhkida, ent mõtted keerlevad hoopiski armusuhete ümber. Väldi tähelepanematusest vigade tegemist.
KAKSIKUD
Pähe võib turgatada esmapilgul suurepärasena tunduvaid ideid, kuidas töö tõhusamalt ümber korraldada. Kui aga neist lähtuvalt tegutsema asud, selgub, et asi polnud piisavalt läbimõeldud.
VÄHK
Küllap tunned tungi oma arvamust valjul häälel avaldada. Ehk tundub sulle, et tead asju teistest paremini ja pead neid õpetama. Enesekindlus annab sulle julguse, ent vigade tegemise oht on ka suur.
LÕVI
Pea silmas, et vastutad nende sõnade eest, mida ütled. Heldinult armastades tahad oma tundeid sõnades väljendada. Võid kallimale lubada kuu ja tähed taevast tuua, katteta lubadusi anda.
NEITSI
Töised koosolekud võivad olla põnevad. Pilk on optimistlikult tulevikku suunatud, tehakse suuri plaane. Sul oleks mõistlik kahe jalaga maa peale jääda ja mitte võtta ette rohkem, kui reaalselt teha suudad.
KAALUD
Mõnes mõttes oled eriti kaval, suudad hästi petta ka iseennast. Kui tahad endale, kallile inimesele või lastele midagi üle mõistuse kallist osta, siis leiad selleks veenva põhjenduse.
SKORPION
Merkuuri ja Jupiteri kvadraat lisab optimismi. Sulle tundub, et saad hakkama paljude asjadega, kipudki ette võtma mitut tegevust korraga. Paraku võivad tehtud plaanid olla ebareaalsed.
AMBUR
Suhtlemist võib olla paljude inimestega, infotulv on tohutu ja võib sind enda alla
matta. Sul ei ole lihtne eristada olulist ebaolulisest, on oht aega asjatult raisata
mõttetutele tegevustele.
KALJUKITS
Hing on rahutu, põled soovist midagi muuta. Äripartneritega asju arutades võid õige hoogu minna, mitmeid põnevaid asju välja pakkuda. Raske on seejuures arvestada reaalsete võimaluste piire.
VEEVALAJA
Mõtle enne üheksa korda, kui lubadusi välja annad! Tööl võidakse sulle lisaülesandeid pakkuda, ent ära võta neid kõhklematult vastu. Mõtle, kas sul on piisavalt aega, energiat, teadmisi ja oskusi.
KALAD
Januned uute teadmiste järele, kutsuvalt mõjuvad ka kauged reisisihid. Ehk kolad tundide viisi internetis ringi, et otsida sobivat kohta puhkusereisiks. Parima hinnaga sa seda ilmselt praegu ei saa.

Palju õnne, Veevalaja! Algaval aastaringil oled enamasti reibas ja tegutsemistahet täis. Optimistlik suhtumine on juba iseenesest pool võitu, ent sellega kaasneb ka oht oma võimalusi ja suutlikkust üle hinnata. Kogu aasta vältel tasub jälgida, et keskenduksid olulistele asjadele ja jätaksid muu kõrvale.
End liigselt killustades raiskad asjatult energiat. Karjäärivallas võib avaneda põnevaid võimalusi.

Tänased sünnipäevalapsed: DAGMAR NORMET, ENN SOOSAAR, IVAN KRÕLOV, ROBBIE WILLIAMS

Nimepäevad: EKE, IKE, IKO

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

(Eesti Naine)

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid