17
fotot
Donna Nordica (Meeli Laidvee)
Jaga:     
Ilu ja mood

Mida panna selga Eesti sünnipäeval? (2)

Kohe kohe on pidustused algamas ja kohe ka küsimus – mida selga panna? Omamaised moetegijad on sellele ammu mõelnud.

Donna Nordica teeb sünnipäevakleite juba kolmandat aastat. Kui eelmistel aastatel olid kollektsioonid Lydia ja Lenna nimelised, siis nüüd kannavad kaunilt suurejoonelised argi- ja pidupäevased hõlmikkleidid Teele nime. Miks just Teele? Donna Nordica autor Mai Loog: „Teele on kui Eesti kevad – habras, kuid elujõuline, salapärane ja samas praktiline. Karge, kaunis ja klassikaline naine.“ 

Ka Eesti rõivabrändile Denim Dream on disainer Kadri Pajuri kujundanud erikollektsiooni, millest vaatab vastu nii tuttav loodus kui lipuvärvid. Kangastele on trükitud põllulilli, linde ja talvist taevast, kõik tasakaalus põhjamaise minimalismiga.

Kuid ka H&M, mille uus kollektsioon saabub müügile märtsi algul, flirdib meie trikolooriga – Eesti värv on ülemaailmselt moes! Inspiratsiooniks on küll Jaapani minimalismist tuletatud puhas siluett, voogav vabadus ja mõjutused töörõivastest, kuid värvide kombineerimisega saab igaüks soovi korral meeleolu koduseks kallutada. H&M-i valikus on pikki lendlevaid kleite ja pükste peal kantavaid tuunikaid ning ka rätsepalõikelisi pükskostüüme, mida kevadel saab kanda jalgalükatavate madala kontsaga kingadega.

2 kommentaari

S
Samad kaltsud  /   13:03, 12. veebr 2018
Mis iga päevaselt seljas, kuna muid riideid pole.
M
mida?  /   11:16, 13. veebr 2018
ikka Läti lipuvärvides riided, mis siis veel.

Loe ka neid lugusid