(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Eesti Naise veebruarikuu horoskoop (3)

JÄÄR

Armastus. Tahad vaheldust, romantikat ja inimlikke rõõme. Praegu tuleb ise olla oma õnne sepp. Töö. Ideede puudust sul ei ole, jõuaks ainult neid ellu viia! Raha. Reaalsustaju on finantsasjades säilinud.

SÕNN

Armastus. Mitut moosikihti on vaja saiale, et tunneksid praegu armastuse magusat maitset? Ühest tõenäoliselt ei piisa. Töö. Tiksud vaikselt oma tööpostil. Raha. Kuidagi tuleb paremini majandada, aga praegu pole veel toimivat lahendust.

KAKSIKUD

Armastus. Vana armastuse viirastus ei lase sul praegusele suhtele keskenduda. Ikka ujuvad vanad mälestused pinnale. Töö. Midagi uut siin päikese all ei ole, kuid tänu sellele on stabiilsus. Raha. Väljaminekute-sissetulekute planeerimisest on tõhus abi.

VÄHK

Armastus. Usalda oma sügavaid tundeid ja teravat intuitsiooni ning sa teed suhetes õigeid valikuid. Töö. Uute võimalustega kaasneb uus vastutus. Raha. Otsid hinna ja kvaliteedi tasakaalu.

LÕVI

Armastus. Tahad välja saada argirutiinist ning nautida koos kallimaga tähistaevast ja kamina soojust. Töö. Rütm on käes ja sulle selline elukorraldus sobib. Raha. Kaalud, kas kuulata finantskonsultanti või toetuda enda tarkusele.

NEITSI

Armastus. Tundub, et armsam loeb su soove silmist või on ta lihtsalt selgeltnägija. Töö. Toredad ettepanekud, mille eest makstakse väärilist tasu. Raha. Headel aegadel tuleb säilitada reaalsustaju.

KAALUD

Armastus. Nüüd oleks abi suhtenõustajast, kes tõlgiks sulle, mida sinu kallim tegelikult tahab. Töö. Kui oled pikalt mõlgutanud töökoha vahetamist, siis praegu on selleks soodne aeg. Raha. Väikesed valearvestused ei tähenda veel maailma lõppu.

SKORPION

Armastus. Jupiteri positiivsed energiad teevad sind armastuse rindel heldeks ja rõõmsaks. Töö. Kui asjad sujuvad, saad tulemusi nautida. Raha. Kahtlane võimalus üle oma võimete laenu võtta.

AMBUR

Armastus. Kui tunded üle pea kokku löövad, ei suuda sa ükskõiksust teeselda. Just sinu eheduse pärast armastatakse sind. Töö. Sind jagub igale poole, oled kolleegidele innustavaks eeskujuks. Raha. Suurem tähelepanu on ilul kui praktilisusel.

KALJUKITS

Armastus. Soodne aeg suhteks uuel tasandil – sinu otsustada on, kas see muutub sügavamaks. Töö. Mõned projektid lõpevad, et teha ruumi uutele väljakutsetele. Raha. Mõlgutad mõtteid investeeringutest.

VEEVALAJA

Armastus. Tundub, et varsti täituvad su kuumad unistused. Kas just sinu partneriga – seda näitab aeg. Töö. Juhuslikult kuuldud soovitus hakkab su mõtetes idanema ja võib kaasa tuua muutuse. Raha. Inflatsioon sulatab pangaarvet.

KALAD

Armastus. Oled leidnud südames rahu – sul ja armsamal on parasjagu head ajad. Töö. Üks uks sulgub, teine avaneb, nii et elus on tasakaal. Raha. Kui oled kaotanud oma rahaasjades selguse, saad küsida usaldusväärse isiku abi.

2 kommentaari

R
rahutu tuhkatriinu  /   18:19, 11. veebr 2018
Lõvimõrd võib peesse minna poolpalja ülakehaga amelemisest teisele naisele kuuluva mehega.
H
hm  /   08:32, 12. veebr 2018
Unista edasi. Ükski mees ei kuulu mitte kellelegi.
S
SUSS  /   20:09, 11. veebr 2018
Jah, see oli HIIUL töötav väike valge Lõvimõrd.

Loe ka neid lugusid