2
fotot
(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 10. veebruar: Kaljukits liialdab rahaga, Skorpion toiduga

JÄÄR
Teistega suheldes ja plaane arutades proovi olla taktitundeline. Sulle tundub, et
oled võimeline paljugi korda saatma ning kipud seetõttu üle jõu käivaid viljatuid
plaane tegema.
SÕNN
Kallimaga koos olles proovi tema vajadustega rohkem arvestada. Sulle võib tunduda, et tead nagunii, mida ta vajab, ent tegelikkuses ei pruugi sa seda kuigi hästi taibata.
KAKSIKUD
Ära parem lubadusi anna. Mõistlikum on lähtuda põhimõttest, et enne mune, alles siis kaaguta. Võid uusi ettevõtmisi suure hooga alustada, kuid kahjuks kipub see hoog peagi raugema.
VÄHK
Kui satud seltskonda, võib sinus täna tugevasti välja lüüa sulle üldjuhul mitte loomuomane edevus ja upsakus. Võid teistele enesekindlalt oma oskusi demonstreerides ämbrisse astuda.
LÕVI
Sulle tundub, et pead ennast tõestama selleks, et kallima vääriline olla. Niisiis
püüad talle igal moel muljet avaldada, nii et tegelikult olulised teemad ja südameasjad jäävad tagaplaanile.
NEITSI
Kipud täna suuri sõnu tegema ja andma lubadusi, mida on raske pidada. Peaksid olema mõõdutundelisem ja võtma tõsisemalt oma tervise hoidmist – on oht tublisti üle pingutada.
KAALUD
Raha on sinu jaoks ainult vahend, mille abil saada mugavusi ja hüvesid. Luksus on sulle oluline. Tahad elu täiel rinnal nautida ning oled valmis selle eest ka kõrget hinda maksma.
SKORPION
Päikese ja Jupiteri kvadraat võib panna sind oma võimeid ja võimalusi üle hindama, üldse kõigega liialdama. Tahtejõudu on üllatavalt vähe, see-eest on aga söögiisu üle ootuste hea.
AMBUR
Parem ära täna olulisi tegemisi ette võta – alustad neid küll suure hooga, ent tüdined peagi ja asjad jäävadki määramata ajaks pooleli. Kasuta puhkepäeva sihtotstarbeliselt – puhka täiega!
KALJUKITS
Tahad koos sõpradega olla, tahad südamest lõbutseda. Päev ja sellele järgnev öö võibki väga meeleolukaks kujuneda, ent hiljem alles avastad, et rahakotis haigutab tühjus.
VEEVALAJA
Sulle võib tunduda, et sa ei vajagi hingetõmbeaega, niisiis murrad ka laupäeval täiel rinnal tööülesandeid täita. Mõõdutunnet kipub nappima, liigselt pingutades sead tervise ohtu.
KALAD
Sulle tundub, et maailm on valla. Võimalik, et teed reisiplaane, mis on aga nii suured, et nende teostamine võib võimatuks osutuda. Ent ehk ei olegi see hetkel tähtis, unistusteski on tore reisida.

Palju õnne, Veevalaja! Algaval eluaastal saadab sind rõõmus meel ja optimistlik suhtumine. See aitab sind palju, sest julge pealehakkamine on pool võitu. Aga – siiski ainult pool! Proovi oma plaanid rahulikult läbi mõelda, ära võta korraga liiga palju ette, ära sea üle jõu käivaid eesmärke. Hoolitse oma tervise eest,
eriti tähtis on sulle tasakaalustatud toitumine ning liialdustest ja ülepingutusest hoidumine.

Tänased sünnipäevalapsed: LEONHARD MERZIN, JÜRGEN VEBER, BORIS PASTERNAK, BERTOLT BRECHT

Nimepäevad: ELLA, ELLE, ELLI, ELLU, ELLEN

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

(Eesti Naine)

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid