2
fotot
(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 9. veebruar: õhk on ärev, üksteist ei kuulata (1)

JÄÄR
Sul võib olla raske muutustega kohaneda. Keegi koostööpartnereist võib tuua lagedale sinu jaoks sobimatute ideedega või rikkuda teie vahel sõlmitud kokkuleppeid.
SÕNN
Tööl ole hästi tähelepanelik, aja dokumente vormistades näpuga järge. Kui oled mingi vea teinud, võib sellega seoses probleeme tekkida, sinult nõutakse karmil häälel selgitusi.
KAKSIKUD
Juhul, kui oled reisil või kuhugi teel, tuleb sul varuda aega ja kannatust. Kõik ei pruugi plaanipäraselt minna, vajalik info ei pruugi sinuni õigeaegselt jõuda.
VÄHK
Töine õhkkond on elektrit täis. Võib juhtuda, et võtad kellegi teravaid sõnu liiga isiklikult ja reageerid üle. Või siis hakkad ise kedagi mõtlematult kritiseerima, talle sõnadega haiget tehes.
LÕVI
Ka kõige kallima inimesega on mõnikord raske suhelda. Kui püüdlikult sa ka oma seisukohti ei selgitaks, tunned, et su sõnade mõte ei jõua ikka talle kohale. Ehk ta lihtsalt ei taha sind kuulata.
NEITSI
Ilmselt ei ole sul tööl täna eriti sõnaõigust, pead vastuvaidlematult täitma kõrgemalt poolt tulevaid nõudmisi. Isegi juhul, kui need sinu meelest mõttetud või lausa nõmedad on.
KAALUD
Võid sattuda raskesse seisu, kui pead suurema publiku ees oma seisukohti põhjendama ja kaitsma. Suhtluses on alati kaks poolt, midagi ei anna selgitada, kui vastuvõtja on justkui lukus.
SKORPION
Võimalik, et pead täna kuulama vanema põlvkonna hurjutusi teemal, kuidas tänapäeva noored ikka hukka läinud on. Vaevalt keegi su vastuargumente kuulda soovib.
AMBUR
Kuu ja Marsi ühendus teeb sind eriti kergesti ärrituvaks. Igasugune kriitika mõjub sulle tugevalt, võtad kohe kaitsepositsiooni ning parim kaitse on sinu hinnangul jõuline rünnak.
KALJUKITS
Rahaasjade ajamine edeneb üle kivide ja kändude. Pead ehk kellegi poole pöörduma, et küsida, miks ta sulle väljateenitud palga ära maksmisega venitab. Vestlus on omajagu ebamugav.
VEEVALAJA
Võid tunda, justkui polekski sul valikut – pead täitma teiste nõudmisi ning sinu
vajaduste ja huvidega ei arvesta keegi. Sind lihtsalt ei soovita kuulda võtta ja kõik.
KALAD
Meeleolu võib olla ärev. Eriti juhul, kui tööl mingid arusaamatused toimuvad, võtad seda küllaltki isiklikult. Negatiivsed tunded võivad käivitada sisemise ebakindluse.

Palju õnne, Veevalaja! Algav uus eluaastaring nõuab sinult kannatlikkust ja tasakaalukust. Kindlustunde annab see, kui toetud varasematele kogemustele, oled distsiplineeritud ja järjekindel. Tekkida võib olukordi, kus pead teiste soovidest lähtuma ja tunned, et sind ei aktsepteerita piisavalt. Ära sel juhul
meelt heida, proovi ikka ja jälle uuesti! Siis avanevad ka sinu võimalused.

Tänased sünnipäevalapsed: MIINA HÄRMA, ADA LUNDVER, ALLAN NOORMETS, MIA FARROW

Nimepäevad: MEHIS, MEHTO, KÕIVO, TOOMI, TAMBET

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

(Eesti Naine)

1 kommentaar

T
TUHKATRIINU  /   09:13, 9. veebr 2018
loomulikult ei taha Veevalaja Lõvi lolli juttu kuulata.

Loe ka neid lugusid