2
fotot
(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 8. veebruar: Lõvi hellitab kallimat, Kaalud iseennast (1)

JÄÄR
Mõnus on tuttavate ja sõpradega kohtuda, lihtsalt niisama lobiseda. Võid end seejuures unustada ning jätta täitmata mingid kohustused, mis sa enda peale võtnud oled.
SÕNN
Sul võib tekkida kiusatus isiklikke võlusid töistel eesmärkidel ära kasutada. Asjaajamine vastassoost kolleegidega on meeldiv, ent oled seejuures natuke omakasupüüdlik.
KAKSIKUD
Eelistad mugavust, seetõttu kipud käega lööma harjumustele, mis tervise seisukohast kasulikud on. Näiteks võid enda jaoks välja mõelda hea vabanduse, miks trenni mitte minna.
VÄHK
Võid otsida selliste inimeste lähedust, kes sulle kuidagimoodi minevikumälestused meelde toovad. Eriti sümpaatsena võib näida vastassooline, kes omaaegset armastatut meenutab.
LÕVI
Küllap tunned end hästi siis, kui saad armsamaga koos segamatult aega veeta. Kipud teda õrnustega üle külvama, hea meelega valmistad talle midagi eriti maistvat õhtusöögiks.
NEITSI
Kui keegi küsib, miks just selliseid töömeetodeid kasutad, siis vastad kõhklematult, et kuna nii on alati tehtud. Uuenduslikkus ei ole tänase päeva teema.
KAALUD
Sa ei ole just kuigi kokkuhoidlik. Kipud oste tegema emotsioonidest lähtuvalt. Kui tunned end üksikuna, ostad lohutuseks mingi ilusa asja või turgutad ennast maiustustega.
SKORPION
Tooni annavad nostalgilised meeleolud. Võid olla pisut nukrameelne, sest igatsed taga aegu, mis on ammu möödas ja mida tagasi ei saa. Tundub, et siis oli kõik paremini kui praegu.
AMBUR
Vahva on toredate inimestega kohtuda ja juttu ajada. Oled hooliv ja heasoovlik, tahad teisi aidata ning vajaduse korral oled valmis kellegi heietusi tundide viis kannatlikult kuulama.
KALJUKITS
Sõprade heaks ei ole sul millestki kahju. Võid mõnest tänaseks planeeritud üritusest loobuda selle nimel, et kedagi neist aidata. Kui keegi laenu küsib, avanevad su rahakotirauad kergesti.
VEEVALAJA
Pole parim päev kaalukate töiste otsuste tegemiseks. Lähtud liiga palju emotsioonidest ja mõtled teiste inimeste vajadustele. Võid seega vägagi mõjutatav olla.
KALAD
Võiksid külastada paika, millega sul on seotud romantilisi mälestusi. Need teevad hinge hellaks ja toovad ühtlasi vaheldust ja helgust muidu hallivõitu talvisesse tööpäeva.

Palju õnne, Veevalaja! Algaval aastaringil vajad palju armastust ja hoolitsust, oled ka ise valmis seda küllaga jagama. Hoidu vaid liigsest pealetükkivusest, anna armsamalegi hingamisruumi. Tööasju ajades mõtle sellele, mis sulle sobib ja mis on sulle kasulik. Ära lase teistel end liiga palju mõjutada, nad võivad
proovida su emotsioonidega mängida ja su heatahtlikkust ära kasutada.

Tänased sünnipäevalapsed: ANDRUS VEERPALU, DMITRI MENDELEJEV, JULES VERNE, JAMES DEAN

Nimepäevad: TAALO, TALI, TALIS, TALVO

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

(Eesti Naine)

1 kommentaar

A
Alar1  /   13:38, 8. veebr 2018
Kaalud hellitavad iseennast??? On see vihje masturbatsioonile?

Loe ka neid lugusid