(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 7. veebruar: Kaljukits ei tohi rahaasjades teisi usaldada, Kalad võiksid hommiku vabaks võtta ühe tegevuse jaoks...

JÄÄR
Pigem võid loota heale intuitsioonile kui kainele mõistusele. On asju, mida sa ei suuda endale lihtsalt loogiliselt lahti mõtestada, aga mis toimivad, kui lased vool end kanda.
SÕNN
Teiste inimeste arvamus läheb sulle ehk liigagi palju korda. Tööl kipud nõustuma nendega, kes oma ideid veenvamalt esitavad. Romantilised suhted aga sujuvad ilmselt õnnelikult ja armsalt.
KAKSIKUD
Töine õhkkond võib olla muutlik. Keegi võib targutada ja sind kritiseerida, teha sulle etteheiteid, justkui sa ei oleks tööks vajaliku infoga kursis. Ülemused on mõistvamad kui kolleegid.
VÄHK
Raha- ja äriasjade ajamiseks ei ole parim päev, kuna kipud liiga palju lähtuma hetkeemotsioonidest või siis lased kaaslastel end mõjutada ja segadusse ajada.
LÕVI
Võiksid võtta aega üksi olemiseks, et saavutada parem sisemine tasakaal. Õiged vastused su küsimustele on peidus sinu enda sees. Kui kaaslastelt nõu küsid, võid sattuda valele teele.
NEITSI
Tööl võib vaidluseks kiskuda. Ilmselt ei suuda ei sina ega ka su kolleegid oma arvamust hästi põhjendada. Ometi on tähtis sõnasõda võita, sest kaotades tunned end läbikukkujana.
KAALUD
Keeruline võib olla juhul, kui sult päritakse aru selle kohta, miks ja kuidas raha kulutanud oled. Näed ise ka, et kõik väljaminekud ei ole olnud mõistuspärased, vaid pigem emotsioonist kantud.
SKORPION
Suurepärane päev loominguga tegelemiseks. Ent peresuhteid pole täna mõtet klaarima hakata, asjalikust arutelust ei tule midagi välja. Pigem teete sõnadega üksteisele haiget.
AMBUR
Teiste arvamusavaldused võivad sulle mingil viisil haiget teha, mistõttu pead vajalikuks end maksku mis maksab kaitsta. Keegi tabab ehk sinu hella kohta, toob välja mineviku valu.
KALJUKITS
Sõbrad tahavad sulle kindlasti parimat, ent nende nõuandeid rahaliste paigutuste osas ei tasuks täna küll kuulata. Kedagi liigselt usaldades võid teha vale otsuse.
VEEVALAJA
Ei ole lihtne päev, eriti raske on hakkama saada tööasjadega. Võimalik, et
sinult nõutakse liiga palju või siis elab keegi töökaaslastest sinu peal oma paha tuju välja.
KALAD
Võimaluse korral võta hommikupoolik vabaks ja veeda see koos armsamaga voodis. Lihtne ja loomulik on õrnemaid tundeid seksi kaudu väljendada.

Palju õnne, Veevalaja! Algav eluaastaring võib tulla mitmekülgsete võimalustega. Sul tuleb teha tööd oma emotsioonidega, õppida iseennast rohkem usaldama ja sõltuda vähem teiste arvamusest. Õpi asju, mis sind arendavad, võta äritegevust ja tööd kui loomingut. Kui sa ei keskendu niivõrd raha teenimisele ja naudid protsessi, siis on ehk lihtsamgi suurendada numbrit oma pangakontol.

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid