(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop: Jäära kimbutavad ahvatlused, Sõnn peab valima mugavuse ja muutuste vahel

Jäär

Eilsed kiusatused tunduvad täna veelgi ahvatlevamad. Anonüümsus on sinu jaoks igav ja tahaksid raputada pisut maailma enda ümber, ainult põnevusest. Kuid kaose loomine ei tööta sinu kasuks. Õnneks jõuad mõistusele enne kui teed midagi, mida kahetsed.

Sõnn

Oled äärmiselt motiveeritud selgitamaks oma kavatsusi tuleviku suhtes. Ehkki oled valmis täitma oma kohustusi, võid tunda, et tallad tühja, mitte ei saavuta edu. Loomulikult on mõistlik keskenduda praegustele kohustustele, kui sul puudub selge siht ja  plaan, kuidas sinna jõuda. Kuid mingil hetkel peagi pead valima mugavuse ja muutuste vahel.

Kaksikud

Sinu uudishimu teeb ületunde ja  on aeg toimida viimati omandatud teadmiste alusel. Ehkki armastad matta ennast tohutute andmehulkade alla, sinu võime avastada kõige kasulikumat infot viib sind täpselt selleni, mida sa pead teadma. Uurimustöö faas on jõudmas lõpule. Selle asemel, et kaevata veel fakte välja, tööta nendega, mis sul juba olemas on.

Vähk

Ehkki suhted võivad panna sind proovile, pakuvad nad sulle emotsionaalset turvatunnet, mida ihkad. Tunned muret, kas suudad kaaslase ootustele vastata. On frustreeriv, kui annad endast parima ja see pole siiski piisav. Võid jõuda punktini, mil tunned, et miski peab muutuma, kuid kannatuse kaotamine pole lahendus, minema jooksmine samuti mitte. Lahenduseks on vajalik avatud suhtlus ilma kedagi süüdistamata.

Lõvi

Surve muutuste tegemiseks sinu päevakavas aina kasvab. Rahuldamatuse tunne ei kao isegi kui pinged langevad. Ehkki kohene tegutsemine võib olla vajalik, oleks palju targem mõelda välja korralik plaan, mitte reageerida, kui stress on kõrgeimal tasemel.

Neitsi

Sinu eneseväljendus ühendab loovalt sinu tunded ja välise maailma. Võid oma sõnumit muuta pisut tasasemaks, et see ei provotseeriks negatiivseid reaktsioone neilt, kellele sõnum on adresseeritud. Võid olla täna spontaanne ja mänguline, su teod on tõenäoliselt hästi planeeritud ja igati kontrolli all. Võid siiski öelda või teha midagi, mida hiljem kahetsed. Kaine lähenemine on parim moodus oma praegust intensiivsust ära kasutada.

Kaalud

Sind on viidud sinu mugavustsooni piirini, kuid sa ei taha, et teised sellest teaks. Kellegi ettearvamatu käitumine võib  pöörata su elu pea peale ja sa usud, et sinupoolne mõõdukus või pöörata potentsiaalse ärrituse võiduks. Mõõdetud riskid tasuvad tõneäoliselt ära, kuniks oled valmis usaldama protsessi ja olema paindlik. Seiklus algab sealt, kus plaanid lõpevad.

Skorpion

Sinu ümbrus on täis müra ning keeruline on vahet teha, mis on oluline ja mis mitte. Võid samaaegselt tunda tõmmet ja vastumeelsust, mis ajab sind segadusse või mingis teadlikkuse välgatuses avaldada sulle geniaalse lahenduse sinu praegusele dilemmale. Võid ohverdada oma isikliku vabaduse, kui väljendad avalikult oma kiindumust kellessegi.  Eneses kahtlemiseks on aga vähe aega. Tunned end vähem isoleerituna, kui su lähimad sõbrad teavad su südame igatsusi.

Ambur

Su närvid on läbi, kuid sa ei tea, mis on sinu rahutuse põhjuseks. Soovid, et võiksid rahuneda, kuid näib, et kosmosel on sinu jaoks teised plaanid. Oled iga hetke õmblustest purunemas, kuid eesmärgipärasus hoiab sinu kannatust katkemast. Astu samm tagasi ja rahune enne oma ärrituse allikaga kohtumist. Kanaliseeri oma kirg millekski konstruktiivseks või valmistu tagajärgedeks.

Kaljukits

Ehkki su elu näib neil päevil taltuvat, tunned end rahutult ja olevat valmis suurteks tegudeks. Tahad nüüd kasu lõigata tehtud töödest, kuid sulle on vastumeelt piirangud, mis kohustustega kaasnevad. Õnneks on kompromissidele rohkem ruumi kui arvasid, nii et vali oma sõnu hoolega. Spontaansus võib olla õnnestav, kuni reageerid nõtkelt mistahes üllatustele oma teel.

Veevalaja

Su unistused on suuremad kui elu ja sa ei saa neid täna kuidagi vältida. Su kujutlusvõime on elav ning su mõtted on valjud. Oled teadlik, et su positiivne hoiak kujundab su tulevikku. See ülevoolav energia võib teha siiski rohkem kahju kui kasu, kui seda kontrolli all ei hoita. Ära võta ette rohkem kui suudad lõpule viia. Rahusta oma entusiasmi teadlikult piirates oma jaatavaid vastuseid.

Kalad

Mida näed, on ainult osake sellest, mida sulle täna jagatakse. Palju on juhtumas ning võid vältida ome emotsionaalseid seedehäireid hammustades korraga ainult väikseid tükke. Su tunded teistega seoses on segased. Tahaksid olla kaasatud oma sõprade tegemistesse, kuid nende vajadustele vastamine on keeruline, kuna tahaksid olla sõltumatum. Ära lepi vähemaga kui arvad end olevat väärt. Piirid on osa enesekaitsest, need on  tervislikud, normaalsed ja vajalikud.

Allikas: Tarot.com

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid