(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Eesti Naise jaanuari horoskoop: käes on armastuse aeg

JÄÄR

Armastus. Midagi on veel õhus! Tundub, et armastust pole kunagi liiga palju. Töö. Sul on raske taluda uimast aasta algust, kibeled juba tegutsema. Raha. Soodusmüügid teevad meele rõõmsaks.

SÕNN

Armastus. Jõulud on möödas, aga sulle meeldib uskuda, et päkapikud käivad aastaringselt. Töö. Vajad veidi veel puhkust ning seoses tööga meenub ainult väljend – tööstress. Raha. Sinu kallivõitu maitse saab rahuldatud.

KAKSIKUD

Armastus. Kallim ootab sinult piduseid päevi ja maagilisi tähisöid ka alanud aastal. Töö. Kombineerid oma tööd nii, et tööpäeva lõpuks on jaksu trenni minna. Raha. Sinu optimism rahajumala igavesse heldusesse pole kuhugi kadunud.

VÄHK

Armastus. Sul on vaja oma tunnetes selgust saada! Üksildased jalutuskäigud ning kuumad vestlused kallimaga toovad seda. Töö. Nüüd avaneb võimalus – karjääriredelist saab lift. Raha. Sa ei suuda otsustada – koguda või laristada?

LÕVI

Armastus. Miks kallim kiusab sind oma praktiliste ettepanekutega. Armastus on ju sinu jaoks hoopis midagi muud kui remont või investeering. Töö. Rahulik aeg peale peadpööritavat tormi. Raha. Aeg hakata finantsmaailmas mõistlikuks.

   

NEITSI

Armastus. Ootad imesid armastuse rindel ning armastuse jumalannal Aphroditel on sulle romantiline üllatus varuks.  Töö. Kibeled juba ennast erialaselt teostama, aga su kolleegid ei võta veel vedu. Raha. Oma majandusliku seisu korrastamise aeg.

KAALUD

Armastus. Magushapud tunded löövad üle pea. Keda on raskem mõista – kas ennast või oma kallimat! Töö. Sõltub vaatevinklist – nimetad laiskust optimaalseks töötempoks. Raha. Väikese vaakumi pärast rahakotis ei tasu meelt heita – loodus ei salli tühje kohti.

                  

SKORPION

Armastus. Tundub, et sinu elust on saanud maapealne paradiis. Oled hoitud ja armastatud. Töö. Sa ei suuda ennast töölainele seada, ikka otsid vabandusi miks mitte tööle keskenduda. Raha. Materiaalne seis on oodatust parem.

 

AMBUR

Armastus. Kas ootamatu kohtumine vana kallimaga oli juhus või mängis saatuse käsi vingerpussi... Sul on võimalus oma tunnetes selgusele jõuda. Töö. Tunned töörõõmu ning innustad kolleege. Raha. Raha planeerimine sind praegu ei huvita.

 

KALJUKITS

Armastus. Kallimal on sinu suhtes ebarealistlikud ootused. Suhte segane seis ei ole tingitud mitte niivõrd sinust kui su kallima suhtumisest. Töö. Saturn jõudis su tähemärki ning visadust ja töötahet on sul küllaga. Raha. Materiaalse stabiilsuse periood.

VEEVALAJA

Armastus. Üritad ühendada vabadust ja armastust. Su kallima jaoks on see paarisuhte raketiteadus. Töö. Oled harjumuspäraselt töine ja produktiivne. Raha. Tahad lahedamat elu kui see praegu võimalik on.

KALAD

Armastus. Hingesoojus teeb suhtes imet ning praegu on naudingute aeg. Töö. Väikesed möödarääkimised käivad elu juurde, see ei takista tööalast edu. Raha. Sul on hea võimalus täita mõni ammune finantsunistus.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid