(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 12. jaanuar: palju kohustusi ja nipid, kuidas nendega toime tulla

Jäär

Väikese kosmilise vahetuskauba tulemusena tunned ent täna tööl tugevalt. Kuu on liikunud optimistlikusse Amburisse, innustades sind võtma juurde lisakohustusi, kuna tunned, et suudad täna toime tulla kõigega. Kahjuks võid alahinnata aega ja energiat, mida on vaja nende ülesannete täitmiseks. Väikesed takistused ja tagasilöögid päeva jooksul jätavad su samuti graafikust maha. Õnneks on seda lihtne parandada. Ütle „ei“ juba hommikul ning su probleem laheneb veel enne kui algab.

Sõnn

Oled kõige jõudsam kui ei pea kulutama oma mõistusejõudu elu maistele aspektidele. Muretsed siiski palju, kui mõtted kannavad sind kaugesse tulevikku, kuna ees ootab nii palju muutusi, mille kohta pole veel midagi teada. Eelistad keskenduda oma loomeprotsessile käesoleva hetke turvalisuses, kuid käputäis planeete 9. majas viivad sind aeg-ajalt teistele teedele. Juhi oma tähelepanu tagasi asjadele, mis vajavad kohest tähelepanu ning kus su pingutused avaldavad mõju just praegu.

Kaksikud

Oled õnnelik, et saad nautoda uue suhte võimalusi, kuid võib olla palju praktilisi küsimusi, mis nõuavad kompromissile minekut. Oled valmis läbi rääkima üldise heaolu nimel, kuid võib tunduda, et sa nõuad liiga palju. Päeva möödudes aga tasandab reaalsus selle energia. Kui sa ei vii hommikul asja liiga kaugele, avanevad nädalavahetusel sulle uksed, kinnitades, et oled läbinud oma õppetunni ja testi. Usaldus on kingitus, mille peab välja teenima.

Vähk

Võid tunda end heidutatuna isegi, kui kõik näib edasi minevat hästi. Inimesed nõuavad sinult aga üalju ja sa ei tea, kuidas kõige sellega toime tulla.  Õnneks liigub kuu hulljulgesse Amburisse ja sinu  6. logistika majja, võimaldades sul näha kõiki ülesandeid eraldi ning sättida need õigesse järjekorda. Pole mingit kahtluse, et sul on ees palju tööd, kuid ka enesekindlust ja oskusi, et hakkama saada imega. Kõik superkangelased ei kanna keepi.

Lõvi

Sinu graafik võib olla täna nii tihe, et enda jaoks ei kipu aega leidma. Kuid kuu nihkumine sinu 5. Spontaansuse majja juhib su tähelepanu kõrvale, heljutades su nina all lusti ja lõbu, kuid just sel moel, et sa selleni ei ulatu. On liiga lihtne alistuda naudingu võimalustele, kuid see võib viia tõsiste probleemideni. Pea meeles – see on valikvastustega karma test. Valides kiire rahulduse kindlustad endale läbipõrumise. Tee õige valik ja pöördu tagasi oma kohustuste juurde. Enesedistsipliin on su salajane relv edu saavutamiseks.

Neitsi

Kokkupõrge sentimentaalsusega võib viia sind täna tagasi lapsepõlveradadele. Su mälestused ei sisalda aga sama tugevaid emotsioone nagu kunagi varem, muutes sind pisut pettunuks ja heitunuks. Õnneks on reaalses elus piisavalt eluterveid tähelepanu kõrvaletõmbajaid, idegi nii palju, et sa mõtled, miks sa ei võiks peituda oma fantaasiamaailmasse. Kuid kui sukeldud oma ülesannetesse, võid hämmelduda, et miks ei alustanud tööga varem, kuna saavutused toovad sulle tugeva rahulolutunde.

Kaalud

Soovid, et päevas oleks piisavalt aega rääkida sõpradega, uudistada uusi ideid ja kuulata raadiot ning internetiülekandeid. Päriselu surub aga peale ja võtad oma kohustusi väga isiklikult. Küsimus pole vaid tähtaegades, su enesehinnang on kaalul ja sa ei taha jääda oma tööga graafikust maha. Teised ei pruugi isegi teada, kas oled ise oma ootustele vastanud või mitte. Ainuke inimene, kellele pead vastust andma, oled sina ise.

Skorpion

Sinu tee edule on pikk, mis muutub tillukeseks täpiks ja kaob silmapiiri taha. Pead leppima, et sinu eesmärkide saavutamine nõuab tõsiselt aega. Oled aga teadlik ka ülesannetest, millega saad tegeleda kohe praegu ning parandada oma elu kvaliteeti. Sa ei suuda otsustada, kas keskenduda oma võimsatele tulevikuvisioonidele või tegutseda hetkes. Super-praktikine Merkuuri-Saturni ühendus lahendab su dilemma, nõudes sinult kohest tegevust.  Homme võid seevastu rõõmsalt tagasi siirduda oma unistuste juurde.

Ambur

Su rahutus võib saada sinu hukatuseks, eriti kui tunned end olevat lõksus oma töistes või isiklikes sidemetes. Kuid impulsiivne käitumine pole praegu soovitatav, kuna kõik äkilised liigutused toovad tõenäoliselt rohkem probleeme kui leevendust. On üks neist aegadest, kui pead peatuma ja hingama sügavalt sisse enne töö ülesütlemist, suhte lõpetamist või teise maailma otsa kolimist. Õnneks liigud varsti emotsionaalse skaala teise otsa, kuhu võid ka pidama jääda. Ära anna alla: tänased pingutused teevad sind homseks tugevaks.

Kaljukits

Võid tunda end võitmatuna, kuna takistused sinu teel kaovad otse sinu silme all. Kuid pole aega jääda pidama enesekindluse mulli. Sul on ees terve mägi rasket tööd ja su edu pole automaatselt tagatud. On tervislik toita oma unistusi ning samal ajal täita oma praeguseid kohustusi. Mõistuse tähtkuju Merkuuri ühendus pragmaatilise Saturniga saadab sõnumi, et iga mõte on oluline. Unista suurelt, tööta kõvasti ja jää alandlikuks.

Veevalaja

Sõidad suure laine harjal, mis kannab sind sinu tulevikku. Võid olla täna lootusrikkam kui eile, võrreldes oma hetkesituatsiooni oma pikaajaliste plaanidega nüüd, kui Amburi tähtkujus olev kuu puhub lõkkele sinu unistuste ja soovide 11. maja. Sa ei saa siiski lahti närivast murest kusagil kuklas, et sa ei ole väärt tunnustust, mida otsid. Võid karta koguni edu rohkem kui läbikukkumist. Sammy Davis Jun on öelnud: „Sul on kaks valikut: sinu kohustus versus sinu hirm.“.

Kalad

Su viimatine raske töö on teistele inspiratsiooniks, eriti, kui nad on teadlikud sellest koormast, mida kannad ja kuidas jääd tugevast hoolimata kõigest vastuseisust, mida oled kohanud. Võid muretseda, et reaalsus võidab seekordse lahingu, kui võrdled oma kohustusi ja graafikut täna. Kuid pole veel aeg alla anda, isegi kui sa ei täida kellegi teise ootusi. Demonstreeri oma otsusekindlust läbikukkumist mitteaktsepteerides. Võitjad ei anna alla!

Allikas: Tarot.com

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid