(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Suhted

Lugeja kirjutab: kas mu mehel on armuke? (7)

Kas mu mehel on armuke? Viimasel ajal on mu mehel eriti palju tööd. Ta tuleb koju hiljem kui tavaliselt ja ka siis vaatab pidevalt telefoni. Küsisin, kas midagi on valesti, ta väidab, et tegeleb mingi tähtsa projektiga. Tema kõrval diivanil istudes nägin aga, et ta kirjutab Messengeris ühele noorele naisele. Küsisin ka selle kohta, ta ütleb, et tegemist on ta kolleegiga, kellega ta seda projekti teeb. Juba siis sai ta nii pahaseks, et ma ei hakanud edasi küsimagi, kas ta on siis nõus oma vestlust mulle näitama. See tundub ka veidi nõme, sest peaksin ju teda usaldama. Pärast guugeldasin salaja seda naist nime järgi – sain teada, et nad tõesti töötavad koos, aga Facebookis on see naine vallaline. Kas kujutan endale asju ette või on siis tõesti midagi?

6 kommentaari

J
jah  /   10:36, 11. jaan 2018
kui veel ei ole, siis varsti on
T
tuhkatriinu  /   13:03, 11. jaan 2018
Ka mina sain peaaegu samalaadselt oma mehe armukesest teada.Aga see salasuhe oli kestnud neil päris kaua.Poolteist kuud elati lausa koos.
A
Arvata on,  /   13:18, 11. jaan 2018
et tal on tõesti salasuhe. Kui inimesel pole midagi varjata, ei saa ta küsimuste peale pahaseks. Kui asi on "hämar", asutakse kohe kaitsesse ja rünnakule. Kõige rohkem armukesi leitaksegi töölt.
T
Tõnu  /   19:12, 11. jaan 2018
Töökaaslane on Sulle sõnumitooja .
K
külli keilast  /   20:00, 11. jaan 2018
igal endast lugupidaval mehel on
N
Nõuanne.  /   00:53, 12. jaan 2018
Kui nuhkisid juba näguderaamatust inimese välja, siis nuhi natsa veel. Esita omale paar küsimust. Näiteks miks peaks Sinu meest ahvatlema just see kahtlane töökaaslane? Äkki annab midagi teha, et see nii poleks. Ära unusta, et mees on mugav ollus. Kui kodus on kõik olemas, siis ei viitsi nad naljalt kulukaid riske ette võtta.
M
Muigega  /   09:27, 12. jaan 2018
Ju siis on voodis midagi vajaka jäänud. Pluss see, et võõras naisekeha tõmbab mehi alati. Nali? Mitte sugugi, vaid kurb fakt.

Loe ka neid lugusid