(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 10. jaanuar: Jääral ja Kalal on oodata naudinguid, Vähi ees seisavad tähtsad valikud

Jäär

Kosmos on teinud sinu jaoks täna erakordse magus-hapu ja vastuolulise kompoti. Päikese, Veenuse ja Pluto koosmõjud ambitsioonika Kaljukitse tähtkujus lubavad naudinguid, kergitades samal ajal üles tumedamaid teemasid.Õnneks lubab väljenduslik Marss meid rääkida rasketest asjadest konstruktiivsel moel. Kui kuu liigub õhtupoolikul Skorpioni tähtkujusse, on õhus pinget veelgi enam.

Sõnn

Võid uppuda täna fantastilistesse unelmatesse, mis on nii veenvad, et sa ei tee vahet tõe ja kujutluse vahel. Just kui oled saavutanud edu ja mõtled, et maailm on sul käpas, võib miski minna viltu. On raske öelda, kas sinu mure on ikka õigustatud. Ehkki ette pole mõtet muretseda, pole sa õnnelik, kuna sa ei tea, kas võid oma vaistule loota. Selle asemel, et minna ärevusse, oota homseni, mil maandud tagasi planeedile Maa..

Kaksikud

Sa pole valmis isiklikke eesmärke kõrvale panema, et keskenduda kasvavatele kohustustele. Oled väsinud võitlemast vältimatu vastu, eriti kui teised ootavad, et teeksid oma osa tööst. Võid aga saavutada olukorra, millest kõik võidavad, kui mõistad, et sa ei pea hülgama oma fantaasiamaailma, et olla edukas päriselus. Oma kohustuste täitmine annab sulle baasi, kust sirguda oma unistuste minaks.

Vähk

Näed täna tohutult vaeva, püüdes keskenduda praegusele hetkele. Iga kord kui püüad puhata, ulbid mõtteis tuleviokku, kus su unistused on  juba saanud teoks. Sul on praegu rohkem potentsiaali kui kunagi varem oma unistuste teoks tegemiseks, kuid see nõuab sinult sajaprotsendilist panustamist sellele, mida teed just täna ja praegu. Pead otsustama, kas rahuldud unistustes elamisega või teed need teoks ka päriselt. Kõik on võimalik, kui mõistad, et valik on sinu.

Lõvi

Tunned end rutiini vangina, mis piirab sinu õnne. Ehkki võib olla mitu tegurit, mis hoiavad sind praeguses olukorras, pole sa nii lõksus kui arvad. Sul on valik teha täna midagi, mis mõjutab su tulevikku. Võid alistuda saatusele, suruda maha oma frustratsiooni, kiristada hambaid ja minna tagasi tööle või rõõmsal meelel täita oma kohustuses, kujutledes oma täiuslikku elu ja samme, mis vaja astuda, et selline elu saavutada. Sa pole kleebitud oma praeguse eluolukorra külge, ainult ehk oma mõtetes.

Neitsi

Sa ei tea, kas olla see jalad-maa-peal persoon, kelleks teised sind peavad, või šokeerida oma sõpru oma metsikuimate unistustega. Sa igatsed elu, kus võiksid olla sa ise, mitte see, mida sult oodatakse. Sinu sisemise ja välimise maailma vahel on aga sügav kuristik. Õnneks sinu kohanev loomus lubab sul seista ühe jalaga neis mõlemais. Ära muretse veel silla ehitamise pärast, see võimalus veel saabub. Võtab veel pisut aega enne kui edu saavutad, kuid su tuleviku mina tänab sind oma unistuste toitmise eest praegusel ajahetkel.

Kaalud

Võid olla oma lähedaste vastu toetavam kui iial varem. Võid oma näole sättida naeratuse ja minna sellega läbi päeva, ilma kahtlusi tekitamata, et midagi võiks olla viltu. Samal ajal on sul kõrini neist, kes pole su vastu sama kenad kui sina nende vastu. Selle asemel, et võimendada oma väljendamata ärritust või viha, austa oma sisemist häält. Õpi tundma oma kirgi tasakaalukama elu vastu ning maali oma vaimusilmas pilte, milline see elu välja võiks näha. Oma fantaasiate harimine pole põgenemine, vaid valmistumine järgmiseks eluetapiks.

Skorpion

Võid olla nii hästi häälestunud oma tunnetega täna, et need voolavad sinust välja ülimalt sujuvalt. Sinu lähedased ilmselt saavad aru, mida sa tunned, kuid kui nad ei taha seda mõista, räägi neile kindlasti. Ära ilusta oma sõnumit, sinu jaoks on see oluline. Kuid sõbralikuks jäämine sealjuures ei ole ju samuti keeruline, kasvatades sealjuures probleemi lahendamise tõenäosust.

Ambur

Su loovus ei ole võib-olla kõigile täna mõistetav, kuid sulle see sobib. Sa ei otsi tähelepanu, kuna sul on tähtsad sihid, millele keskenduda. Sinu uuenduslik lähenemine nii maistele ülesannetele kui rahaga seotu tekitab ilmselt vastuseisu ning sa ei taha kulutada aega oma strateegia kaitsmisele. Su ebatavalised ideed viivad teisi segadusse ja nende nõuanded pole konstruktiivsed. On parem näidata oma tööd teistele, kui see on juba palju kaugemale edenenud.

Kaljukits

Äsjase planeetidevahetuse mõju võib sinulegi lõpuks koita. Sinu kirg avaldada ümbritsevale maailmale mõju pole vaid põgus soov. Ihkad oma eesmärgid uuesti läbi mõelda, panna paikka prioriteedid ja saavutada edu. Tänane päev võib tuua sulle väga lühikese puhkuse, mis ennustab sind vaid korraks kõrvale panema oma ambitsioonid. Unusta ratsionaalne mõtlemine. Tee midagi lihtsalt lõbu pärast. Hetkeline põgenemine pole raisatud aeg. Töö täidab taskud, seiklused hinge.

Veevalaja

Sinuga ei tohiks täna keegi mängida. Kui keegi täna sinu tööd segab, soovib ta hiljem, et poleks seda herilasepesa torkinud. Sul pole täna enese üle nii palju kontrolli kui sooviksid, eriti, kui keegi puudutab su nõrka kohta. Pole vahet, kas solvaja on sõber või ülemus, su käratsemine saadab nad minema. Õnneks saad poolel teel pidama, kui oled oma tunnetest teadlik. Su vastus ei pea olema mustvalge. Maailma saab raputada leebel moel.

Kalad

Tunned end täna mõnusalt, kui planeedid suunavad su tähelepanu sulle niigi tuttavate unistuste juurde. Sul pole mingit probleemi ennast lõdvaks lasta. Su kujutlusvõime on su loomisjõu allikaks ja täna on sul võimalik akud täis laadida. Ära püüa ennast teistele selgitada, kui sa ei saa teha just paari sõnaga. Mida vähem sa lased end segada oma võluliste kujutluste maailmas, seda inspireeritum oled sealt naastes.

Allikas: Tarot.com

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid