(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 9. jaanuar: Ambur on edukas mitmel rindel, Kaaludel on minevikust üks asi lahendada

Jäär

Sa annad endast täna kõik, et edasi liikuda ja eeldusel, et sinu käitumine jääb mõistuse piiridesse, saab su plaan tõenäoliselt teoks. Su pühendumus oma kõrgelennuliste eesmärkide poole püüdlemisel on osa sinu edu valemist. Su vaist on samuti omal kohal, kui läheb otsuste tegemiseks. Kui teised koguvad veel andmeid, et teha õigustatud valik,  suudad sa argumendi varrukast haarata. Oma vaistu faktidega tõendades oled end õigustanud, kuid see ei lisa tingimata juurde efektiivsust.

Sõnn

Takistused kaovad täna võluväel veel enne kui nendeni jõuad, võimaldades sul saavutada rohkem kui keegi sinult ootab. Sinu kolleegid on vaimustatud sinu töistest saavutustest, kuid ainult teatud maani. Sinu äärmine jõudlus võib anda tagasilöögi kui teised mõistavad, et sinu hoiak võib neid halvas valguses näidata. Loomulikult ei suuda sa kontrollida, kuidas teised reageerivad, kuid sa saad teadlikult muuta oma vastust nende negatiivsusele. Selle asemel, et lihtsalt ignoreerida nende hirme, veendu, et nad teavad, et on osa samast tiimist. Kui see sul õnnestub, võidavad kõik.

Kaksikud

Võid vahel kasutada oma võrratut teravmeelsust hoidmaks vestlust minemast ebamugavaks. Tavaliselt oled meister tegema kahjutuks potentsiaalselt ärevat kohtumist, enne kui sädemed lõkkeks muutuvad. Kuid täna võid kedagi üllatada, süüdates meelega pinnapealse vestluse lahtiseks kirelõõmaks. Sa tead, et vanal moel toimides ei saa enam edasi. Unusta, mis teised arvavad, sukeldumine tunnete sügavusse on kõige otsem tee edule, isegi, kui see keerutab teel tolmu üles.

Vähk

Oled täna magnetiks võimsalt intensiivsetele suhtlustele. Pole tähtis, kas see teine inimene on su armastatu või juhuslik tuttav, igal juhul võib ka vähim arvamuste erisus kasvada kiiresti suureks konfliktiks. Tülis on vaja siiski kahte osapoolt, mis annab sulle võimaluse lõpetada vaidlus lihtsalt minema jalutades. Mõnel teisel korral võidakse sind selle eest duellile kutsuda, kuid täna on sinu „ei“ aktsepteeritav, Vaikus räägib valjult.

Lõvi

Astu kõrvale maailm ja vaata, mis juhtub, kui Lõvi teod on sama võimsad kui ta möire. Võid püüda kellegi tähelepanu, kuid annad julgelt teada oma uutest püüdlustest. Ehkki enamus inimesi võtavad sind tõsiselt, võivad nad muretseda, kas su plaanid pole mitte liiga ambitsioonikad. Ära kuluta oma energiat tõestamaks oma suurte eesmärkide paikapidavust, vaid ehita enda ümber kogukond oma veendumuste kohaselt.

Neitsi

Sa ei taha võimalusest loobuda, kui on võimalik jaatavalt vastata. Kuid sa ei saa seltskonnaga liituda enne kui sinu tingimustele on vastu tuldud. Sa ei taha pingutada tühja ega istuda tagaistmel suunaga kellegi teise eesmärkide poole. Samuti pead sa täpselt teadma, mis on sinu roll, et võiksid seada omad piirid juhuks, kui olukord muutub. Kõige tähtsam: pead looma väga selge ja avatud suhtluse enda ja teiste vahel. Kui sul on võimalik üksikasjades praegu läbi rääkida, on kõik hästi ka nädalaid hiljem.

Kaalud

Tahad veendunult uuesti lähedaseks saada ühe pereliikmega või kellegagi lapsepõlvest. Sul oleks justkui üks poolelijäänud asi, mis sunnib sind uuesti meenutama üht vana mälestust. Kuid see pole nii tähendusrikas kui see sentimentaalne teekond ise. Keegi, kes peegeldab sinu mõtteid ja tundeid on sulle hädavajalik, kuna see kasvatab ka lähedust. Oma minevikule hääle andmine pole kõigest mäletamine. Millegi valjusti väljaütlemine on taasloov ning annab su minevikule uue elu.

Skorpion

Oled täna omas elemendis, kui lased oma tunded valla. Vahel on sinu oskus hoida tunded vaka all ennasthävitav. Oled vait, kuna sa ei taha olla hukka mõistetud oma erilise intensiivsuse tõttu. Kuid isetekitatud isolatsioon on kahepoolne: hoiab teisi küll kaitstuna sinu pealetükkivuse eest, kuid ei lase kedagi ka sinu lähedale. Õnneks saad võimaluse oma barjäärid alla lasta ilma ohtu sattumata. Ära hoia end tagasi, riski ja räägi kellelegi, keda usaldad, mis sul südamel on.

Ambur

Teed täna kindlaid edusamme mitmel rindel. Su enesehinnang tõuseb – on lihtne end praegu armastada ja see teeb võimalikuks ka armastuse teiste inimeste vastu. Tõenäoliseks osutub romantiline veetlus, tekitades ümberringi mõnusaid virvendusi. Õnnetunne avab ukse ka uutele potentsiaalsetele sissetulekutele. Ära kõhkle võimaluste poole püüdlemisel. Sa ei saa kunagi teada, mis juhtub, kui sa ei proovi.

Kaljukits

Oled valmistunud suurteks muutusteks ning saad lõpuks hakata neid läbi viima. Need samad asjad, mis kunagi näisid võimatuna, rulluvad nüüd lahti iseenesest. Võid astuda ette, kandes oma usaldatavust kui aumärki. Keegi ei kahtle sinu siiruses täna, mis paistab välja kõigest, mida teed. Jätka oma praegusel teel ning lase muundumisel toimuda omas tempos. Evolutsiooniline maagia toimub väljaspool sinu kontrolli.

Veevalaja

Iga tänusõna, mis sinu teele täna tuleb, soojendab su südant. Kuid ära lase oma egol kiinduda liialt sellesse positiivsesse kiirgusesse, kuna see võib pöörduda sinu vastu. Kui satud sõltuvusse sellest, et keegi sind vajab, on pea võimatu lahutada end sellest keerulisest suhtest. Õnneks on kaine analüüs hea töövahend enese hindamiseks, eriti nüüd, mitte hiljem, kui pahandused on käes. Ole tänulik, et sind armastatakse, kuid ära lase end juhtida kõrvale teelt, mille oled enda jaoks valinud.

Kalad

Oma sotsiaalsete sidemete tugevdamisel on nüüd suurem mõju su tulevikule, kui oskaksid ette kujutada. Su eesmärgid selleks aastaks on rohkem saavutatavad, kui su elu on suhteliselt stabiilne. Õnneks tuleb su kogukond sulle appi, kui peaksid seda vajama, kuid pead neid suhteid nüüd toitma, nagu kastaksid ja väetaksid aeda. Teades, et viljad valmivad alles kaugel tulevikus, annab sulle rohke aega oma sõprade ja tuttavate võrgustikku luua. Armastus on see muld, mille sees kõik kasvab.

Allikas: Tarot.com

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid