(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 8. jaanuar: Veevalajal õnnestub kõik lennates, Neitsi ei tea, kas rõõmustada või kurvastada (1)

Jäär

Kosmos annab sulle täna vabaduse kaardi, sul on luba minna pea kõikjale. Sind innustatakse piire aina kaugemale lükkama, sirutama tiibu ja lendama. Ehkki su karjäär võib olla stardijoonel, ei pruugi sa lendu tõusmiseks saavutada piisavat kiirust, kui sa pole valmis sukelduma oma tunnete sügavusse. Oled selleks hetkeks kaua valmistunud, ära lase hirmul end takistada.

Sõnn

Võid vaadata eelolevale aastale väikese hirmutundega, kuna tead, kui palju tööd sind ees ootab. Või näed ees teed, mis suundub tundmatusse, keerutades sinu hinges põnevust kõigi põnevate seikluste tõttu, mis sind ees ootavad. Selle hetke võlujõud annab sulle võimaluse otsustada, milline tulevik omale kujundada. Sest üks on kindel: valik on sinu. Astu julgelt oma unistustesse..

Kaksikud

Ehkki sul võib olla täna märkimisväärne töökoorem, valdab sind kindel usk, et sa suudad liigutada mägesid. Muidugi on su jõudlusel loomulikud piirid, kuna oled siiski kõigest surelik. Sellegipoolest, võid üllatada ennast ja šokeerida teisi, mida kõike suudad täna saavutada, kui toidad oma rasket tööd oma veendumustega. Selle asemel, et langeda oma piiride katsetamise lõksu, näita, mis kõik on võimalik, kui viid oma kavatsused ellu.

Vähk

Püüa kinni see optimismilaine, mis virvendab läbi su maailma täna hommikul, kujutledes parimat võimalikku tulemust oma praeguses olukorras. Ehkki su teele satub täna tõenäoliselt ka probleeme, ära keskendu neile, muidu võid häälestada end välja oma positiivsest meeleolust. Ükskõik, mis järgmiseks ette tuleb, sinu enesehäälestus määrab selle, mis rullub lahti sinu ees järgnevatel päevadel. Pole mingit põhjust müüa end odavalt, sirutu tähtede poole – täna ulatud neid puudutama!

Lõvi

Suhtud täna kirglikult oma kohustustesse ja sa ei soovi, et keegi sind segaks. Alateadlikult oma arvamuse endale hoidmine võib olla sinu edustrateegia. Pelgad, et kui teised saavad teada sinu sisemisest intensiivsusest, püüavad nad sinu emotsioone muuta. Sa ei saa ühepoolselt oma tundeid muuta, kuid nad ei pea ka sinu elu juhtima. Enesekontrolli harjutamine arendab su iseloomu ja kasvatab su võimalust saavutada oma eesmärke.

Neitsi

Sa ei suuda otsustada, kas hüpata rõõmust või valmistuda halvimaks. Muidugi tahaksid näidata oma tänulikkust kõigile, kes toetavad sind su püüus saada projekt tagasi rööbastele. Tulevik on siiski täis ebakindlust ning võimatu on teada, kas sinu plaan töötab ka kaugemas tulevikus. Liiga optimistliku pildi maalimine teeb rohkem halba kui head. Võta käesolevast hetkest kõik, mis võtta annab, hoides oma ootused realistlikuna.

Kaalud

Terve mõistus käsib sul jääda vaikseks kuniks oled kindel, millised kokkuvõtted teed. Su vaikus pole siiski neutraalne vastus, kuna lubab teistel teha omad järeldused. Sinu panus annab väga võimsa sõnumi, isegi kui sa ainult kordad üle iga võimaliku valiku poolt- ja vastuargumendid. Sa ei pruugi teada, mida tulevik toob, kuid teiste poolt pakutav kindlustunne annab lootust. Sa pole üksi.

Skorpion

Sa ei häbene täna tööl jagada oma ajaloolist vaatenurka. Sa esitled oma ideesid sellise kirega, et igaüks eeldab automaatselt, et räägid tõtt, ükskõik, kas nad nõustuvad või mitte sinu poolt väljaöelduga. Inimesed võivad nõusoleku märgiks noogutada pead, et vältida vaidlust, kuna nad teavad, et sa oleksid keeruline vastane. Ära mine tüli norima – võid selle hõlpsasti leida. Kasuta oma sõnu ravimiseks, mitte haavamiseks.

Ambur

Kõik näib täna õnnestuvat, kuid sa võid täna oma tundeid ka mitte usaldada. Ära lase end juhatda mööda teed, mis viib, kui kunagi ei jõua kohale ebareaalsete eesmärkideni. Pööra tähelepanu asjadele, millest sulle ei räägita. Kaevu sügavale, et leida loo tagant üles üks teine lugu, sest tõde on peidus just nimelt seal. Kui lõpuks on sinu käsutuses kõik faktid, võid avastada, et sinu praegune olukord on veelgi parem, kui algul arvasid.

Kaljukits

Ehkki täidad tavaliselt praktilisi ülesandeid, kiigates ühe silmaga valitud eesmärgi suunas, näib su tulevik täna vähem selge. Sul on ilmselt üldine idee valitud suuna suhtes olemas, kuid seda on keeruline teostada, kuna see on liiga üldine. Selle asemel, et alustada midagi uut, annad endale loa jääda täna sinna, kus oled, et koguda jõudu, mida kindlasti vajad eelolevatel päevadel. Selgust ei saa tagant kiirustada.

Veevalaja

Peaaegu kõik, millega täna algust teed, õnnestub lennates, kuna kosmiline energia saadab sind teele laia naeratusega. Su entusiasm võib sind aga alt vedada, juhatades sind tühja tuult taga ajama. Õnneks põhjalik analüüs hoiab sind teel. On liiga lihtne unustada, kui oluline on toetuda jalgadega tugevalt maapinnale. Selle asemel, et unistada edust, tee kõvasti tööd selle saavutamiseks.

Kalad

Suhte dünaamika võib olla keeruline praeguse võimupoliitika tõttu, seega oleks tark astuda delikaatselt kõrvale mistahes emotsionaalsest laukast. Tänasel vastuseisu vältimisel pole tõenäoliselt mingeid negatiivseid tagajärgi. Seni mõtle, milliseks võiks kujuneda sinu tulevik, mängides silme ees läbi erinevad stsenaariumid. Pane tähele, kuidas su keha reageerib, kui sa kujutad ette erinevaid võimalusi. Fantaasiad, mis panevad sind hästi tundma, on väärt saavutamist.

1 kommentaar

N
Neitsi  /   07:49, 9. jaan 2018
Millet te kirjutate? Ma ei saa aru.

Loe ka neid lugusid