(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 7. jaanuar: Sõnn peab hoolitsema iseenda vajaduste eest, Neitsi lähedaste meelelahutuse eest

Jäär

Sinu suurim mure täna on, kuidas  suhtes rahu saavutada. Vahel võib jäär sinus olla nii otskohene, et surud oma  seisukoha teisele otsejoones peale ilma vähimagi taktitundeta. Tähtede seis aga nõuab sinult tänaste tingimuste ja isegi energiaseisu hindamist. Ehkki oled sunnitud arvestama sündmustega, mis igapäevaelus ette tulevad, tundub, just nagu juhtiks sind saatus. Ükskõik, kuidas olukorrad lahti rulluvad, ole aus oma tunnete vastu, kuna mängid olulist rolli selles näitemängus. Ehtsus ja ausus on sinu päästjad.

Sõnn

Soovid, et ei peaks täna nii palju tööd tegema, kuid sul on ees pikk kohustuste nimekiri. Heal meelel laseksid pisutki liugu, kuid ei taha kedagi alt vedada. Pea meeles, et sinu motivatsioon on kõige tugevam just hommikuti ning mida sa ei suuda lõunaks lõpuni viia, võib jääda sootuks tegemata. Võid ennastki hämmastada ennastki, kui osavalt sa kasutad oma loogikat, et õigustada mistahes viivitamist. Ära jää ootama, kuni on liiga hilja. Vii oma kohustused lõpule enne kui on liiga hilja.

Kaksikud

Oma graafikuga toimetulek võib olla keeruline, kuna oled proovinud mahutada ühe päeva sisse rohkem tegevusi kui see oleks mõistlik. Ehkki sündmused liiguvad täna aeglasemas tempos, täidad minutid tühiste tegevustega, mis jätab olulisteks asjadeks liiga vähe aega. Kokkuvõttes liigud ilmselt siiski piisavalt kiiresti ning rohkem pingutades tulemused ei paraneks. Lahendus ei seisne rohkem tegemises vaid vähem lubamises.

Vähk

Oled valmis puhkepäevaks, kuid elul on sinu jaoks teised plaanid. Ehkki teised tahaksid sind oma tegevustesse kaasata, pole sa sellest huvitatud. Kahjuks pole keeldumine ilmtingimata lahenduseks, kuna ka keegi teine võib esitada sulle sarnaseid nõudmisi.  On lihtne langeda kaassõltuvusse, kuid veelgi tähtsam on  nüüd teha kindlaks, et su enda vajadused on rahuldatud. Sa ei saa täita kedagi teist armastusega, kui sa pole ise armastusega täidetud.

Lõvi

Su peamine eesmärk on saada läbi kõigiga, kes kuuluvad sinu vahetusse lähedusse. Õnneks oled enam kui valmis minema teistele poolele teele vastu. Võid uskuda, et kõik on kontrolli all, avastades samas mõne suure logistilise probleemi. Alguses võib tundunda, et su dilemmale pole lahendust, kuid sõbralik vahelesegamine viib toimiva kompromissini. Üks parimaid viise teisi milleski veenda on neid kuulata.

Neitsi

Oled pikisilmi oodanud lusti täis päeva, kuid võid olla hoopis ise see, kes peab kogu lõbu planeerima. Tahaksid korraldada midagi nauditavat igaühe jaoks, eriti kui seltskonnas on lapsi. Sellegipoolest ei soovi sa, et lõbusalt aja veetmiseks peaks eelnevalt korraldama pangaröövi. Ehkki kaalud hoolikalt kõiki poolt- ja vastuargumente, pole lõplik otsus kuigi loogiline. Sulge oma silmad ja päri aru sügavalt enda seest– su vaist ei valeta.

Kaalud

Sa ei suuda täna kuidagi ühtki valikut teha. Iga väike probleem, mis nõuab lihtsat nõustumist või keeldumist, ajab sind hulluks. Iga valik tekitab frustratsiooni ning mida enam survet sa tunned, seda ärevamaks muutud. Lahendus probleemile polegi nii keeruline. Lihtsalt anna teada, et teed oma otsuse teatavaks hiljem.

Skorpion

Oled täna eriliselt oma privaatsuse kaitsel, kuid võid sellega minna liiga kaugele. Sul pole õigust hoida üht asja saladuses, kui see teave puudutab kedagi teist. Muidugi pead sa austama konfidentsiaalsust, kuid sa ei saa peitu pugeda kaheldavate lubaduste taha, mis on sinult võetud faktide peitmise nimel. Kui kahtled, räägi tõtt.

Ambur

Sa tahaksid täna olla kõigiga sõber ning saad sellega kenasti hakkama tänu oma sarmile ja naeratusele. Kellelegi teisele selline strateegia aga kuigi hästi ei pruugi sobida. Inimestega toimetulemine sobib sulle täna hästi, Häälesta oma energia pigem seltskondlikele protsessidele kui individuaalsele suhtlusele. Konfliktis erapooletuks jäämine aitab rahu saavutada.

Kaljukits

Võid keskenduda täna isiklikele asjadele, kuid ei suuda mõtteid karjäärist eemale saada. Hoolimata oma töisest staatusest mõtled sellele, mida tahaksid saavutada tulevikus. Eesmärkide saavutamisel on igas eduloos tähtis roll, kuid saatusel näib seekord olevat tugevam osa. Ükskõik mis, sina pead olema siiski see, kes võtab vastutuse oma tuleviku eest, isegi kui pole ette näha, mida üks või teine otsus pikaajalises perspektiivis kaasa võib tuua. Ole ise muutus, mida otsid.

Veevalaja

Arupidamine ühe märkimisväärse ülesande poolt- ja vastuargumentide üle võib olla väsitavam, kui nimetatud ettevõtmine ise. Sinu võimalik valik on sedavõrd tähtis, et sulle on oluline teha õige otsus. Ehkki võid suunda muuta ka hiljem, ei saa saa hiljem iial samasse punkti tagasi, et uuesti alata.Sinu pragmaatiline lähenemine otsuste tegemisele töötab sinu kasuks, kuni sa ei muutu liiga emotsionaalseks. Faktidele toetumine annab parimad tulemused.

Kalad

Hiilid täna varjusid mööda lootuses leida sealt emotsionaalseid aardeid. Oled siiski liialt ettevaatlik et sukelduda piisavalt sügavale oma alateadvusesse, lukustamaks lahti seal peituvaid saladusi – sa ei võta vaimset muutumist kergekäeliselt Mitmel tegurit on siiski energeetiline koostoim  ning sinu soov olla avatud on samal ajal nii sinu pääsuluba kui preemia.

Allikas: Tarot.com

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid