(Pixabay.com)
Jaga:     
Eesti naine | Ilu ja mood | Ilublogi

5 meigitrendi, mida ei tasuks uude aastasse kaasa võtta

Uus aasta, uued tuuled! Jumestussuundi ja -kiikse on nähtud igasuguseid, ja teinekord kipuvad need kummalisteks kätte, iseäranis kui teerajajaks on Instagrami-vallatused. Alanud aasta tõotab tuua tasakaalukamaid trende ja loomulikumat look’i.

Olgugi, et ükski moevool ei kao üleöö ning samuti ei maksa uisapäisa tormata endale sobivat jumestust millegi uue vastu välja vahetama, tasuks mõningatest oma aja ära elanud tendentsidest loobuda:

1. Holograafiline huuleläige.

Moepilti on ilmumas huuleläikest sädelevad musisuud (Glossy lips), seega metallisäras kiiskavad tulnukahuuled võiksid nüüd tahaplaanile jääda;

2. Särapuudrite üledoos.

Kumavad paled on kaunid, ent mis liig, see liig! Aastapäevad kestnud highlighter-trend seda kahtlemata oli...

3. Teravad ja raskepärased kulmud.

Kulmujooni on juba mõnda aega võõbatud silmatorkavaks, tumedaks ja sirgjooneliseks, ning kohata võis ka kitkutud kulme. Märksa enam teretulnud on kerged ja loomulikud kulmud!

4. Kontuurimine.

Raskepärane contour-meik on megatrendiks juba mitu aastat, kuid õnneks astuvad varjuderohke toonimise asemele nüüd kerge jumestus ja tervislikult kumav nahk. Iseäranis hea uudis on see mõistagi neile, kes kontuurimist päris käppa ei saanudki!

5. Glitter-sädelus.

Läbi lõppenud aasta puistati sära kõikjale: näole, ripsmetele, kulmudele, koguni juustele. Kui mõnel suurfestivalil või diskol võis sädelusel veel oma koht olla, siis argipäevas mõjub litrite üleküllus koomiliselt. Iseäranis tasub sädelusega ettevaatlik olla neil, kel vanust enam kui 18 – näiteks sädelev tõmbab tähelepanu tumedatele silmaalustele ja raskeks vajunud silmalaugudele.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid