(PantherMedia/Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 6. jaanuar: päev täis erinevaid suhtlemisprobleeme (1)

Jäär

Näib, nagu oleksid hääletanud pöidlaküüdiga komeedi peale ja ainus, mis nüüd veel teha saad, on hoida elu eest kümne küünega sellest kinni. Näed enda ees tulevikku lahti rullumas, kui üks geniaalne idee teise järel püüan su tähelepanu ning viib sind uute tuulte poole. Ehkki üldiselt oled enesekindel, teeb üks mõte sind siiski kahtlevaks ning sa ei tea, kuidas seda teoks teha. Positiivse mõtlemise jõud kannab sind kaugele, kuid pimeda optimismi tõttu võid tulistada märgist mööda. Unista suurelt, kuid alusta väikselt.

Sõnn

Loomulikult meeldib sulle sõprade toetus, kuid liigne kiitus mõjub veidralt ning sa ei usalda seda, mida sulle öeldakse. Võid tunda koguni, et meelitus võib viia läbikukkumiseni, kuna sinult oodatakse suuri asju. Õnneks su oskus eraldada võimalikke stsenaariumeid ebarealistlikest fantaasiatest aitab sul säilitada tasakaalu, kui planeerid järgmisi samme. Vali oma tee hoolikalt.

Kaksikud

Räägid täna palju ja ladusalt, vaimustades inimesi oma imeliste ideede ja välkkiire mõtlemisega. Sinu suhtlemine on vaevatu ning lendleva kergusega liigud ühelt teemalt teisele, suheldes mitme inimesega samaaegselt. Sellel on siiski oma hind – kui lahutad sel moel iseenda ning teiste meelt, võid lasta mööda võimaluse luua sügavama ja intiimsema sideme kellegi erilisega. Vahel om tähendusrikas vaikus parem kui tähtsusetud sõnad.

Vähk

Võid täna püüda rääkida vähem ning kuulata rohkem, kuna usud, et teistel on sulle palju õpetada. Kohe aga, kui huviobjekt astub sinuga vestlusesse, ei saa sa enda vastu ning jutustad kohe enda kogemustest. On veelgi keerulisem jääda tasaseks, kui kõigi teiste tõde osutub erinevaks sinu omast. Kuid ära lase teistel teemat tõstatada – kui sul on mõtted, millest tahaksid rääkida, siis võta see risk ja anna teistele teada, mis sul hingel.

Lõvi

Sul on täna plaanis hoida inimeste eest varju. Tähtede seis ei luba sulle piisavalt enesekindlust rambivalguses suurtei žestide tegemiseks. Su spontaansus on siiski alistamatu ning tähelepanu liigub sinu peale nagu ööliblikad tule suunas, kui avad oma suu, et midagi öelda. Sinu entusiasm on nakkav, kui tead, millal lõpetada.

Neitsi

Oled nagu väike poiss muinasjutust „Keisri uued rõivad“. Kui näed tõde, , tunned vastutust sellest kindlasti teistele teada anda. Kahjuks ei suuda sa ette ära arvata, kas keegi sind ka usub. Ole nutikas ja püüa tagasi tõmbuda, kui su innukad teadaanded tekitavad liiga suure lainetuse. Kõik inimesed ei pruugi valmis olla ilustamata tõeks.

Kaalud

Oled täna valiv ning paned oma unistused tähtsuse järgi ritta, teadlikult otsustades, milliseid püüda tõeks teha ja milliseid unustada. Sul pole lihtne vestlust kontrolli all hoida, kuna selles osalevad ka teised inimesed ning neil on ehk teised arusaamad teemadest, millel ei maksaks peatuda. Mida rohkem püüad paika panna piiranguid, seda kontrollimatumaks vestlus muutub. Usalda ja luba asjadel voolata, püüdes mitte vaos hoida iga üksikasja ja suunamuutust.

Skorpion

Tahad täna midagi hingelt ära saada ja see võib kedagi ärritada. Kuid pole sinu ülesanne tõtt väänata kellegi kaitsmise eesmärgil. Vahel on lihtsam jääda roosa mulli sisse kui faktidega leppida. Ära pehmenda oma sõnu, lihtsalt räägi, mida tead.

Ambur

Võid näida täna väga pöörasena, kui ütled välja, mida iganes sulle pähe torkab. Su sotsiaalsed filtrid ei toimi nii nagu võiks, reageerid enne, kui jõuad mõelda. Ehkki su sarm ja mõistus võimaldavad sul olla pigem lõbustav kui solvav, ei ole kellelegi kasuks, kui lähed üle viisakuse piiride. Mõtle, milline mõju võib sinu sõnadel teistele olla enne, kui teed järgmise nalja. Kui kahtled, ole pigem ettevaatlik.

Kaljukits

Võid üllatada kedagi, kes väljendab muret sinu pikaajaliste plaanide pärast. Selle asemel, et oma valikuid kaitsta, palud tal pigem oma asjadega tegeleda. Sa ei taha kellestki vabaneda, sa ei taha lihtsalt raisata oma energiat asjadele, mille kohta oled oma otsused juba teinud. Sinu entusiastlik ootus tulevikule ei rajane ebarealistlikul unistamisel. Oled kõik korralikult läbi töötanud, loonud korraliku plaani ning liigud nüüd oma unistuse suunas.

Veevalaja

Su praegused mõtted on nii uuenduslikud, et isegi su parimad sõbrad võivad pidada sind hullumeelseks. Kas sõbrad jõuavad sinuga järge pidada või mitte, tunned end hästi, rääkides oma uuest projektist või järgmisest seiklusest. Sa ei otsi kellegi heakskiitu, sinu eesmärk on inimesi informeerida oma tegevusest. Su plaanid on väga ambitsioonikad ja on siiski üht-teist, mis võivad sind takistada nende täideviimisel.

Kalad

Sinu visioonid võivad olla liiga suured, et nendega täna tegeleda, kuid võid neile mõtlemist siiski nautida. Ehkki tähtede seis innustab sind liikuma oma fantaasiatele lähemale, võib väike distants neist siiski paremini mõjuda. On veel liiga vara mõelda eesmärkide poole liikumisest, kuna sul puudub veel info kõikide võimaluste kohta Anna endale veel mõni päev aega ja lase oma unistustel sel ajal vabalt lennata.

Allikas: Tarot.com

1 kommentaar

M
Maali  /   08:17, 6. jaan 2018
Ärge seda sodi edasi levitage,
kaevatakse kohtu autoriõigsed

Loe ka neid lugusid