(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 7. detsember: Vähk võiks minna reisile, Neitsi kohtub argiaskeldustes põneva vastassooesindajaga

JÄÄR
Oled uljalt meelestatud, vaatad julgel pilgul tulevikku. On tunne, et vanaviisi enam jätkata ei saa, aga see ei tekita kurbust ja masendust, sest sa näed ees avanevat uusi võimalusi.
SÕNN
Ehkki pealtnäha on kõik korras, tunned end hetketi üsna nõutult ja nurka surutult. Asjad lihtsalt ei edene, kusjuures sa ei saagi aru, mis on selle põhjus.
KAKSIKUD
Elu on huvitav. Põnevaks teeb selle eeskätt suhtlus teistega. Sa märkad enda ümber hulgaliselt erinevaid inimesi, kellega rääkimine annab positiivse elamuse, aga ka palju väärtuslikku uut infot.
VÄHK
Eriti elamusrikkaks ja kasulikuks kujuneb päev juhul, kui saad praegu reisile minna. Välismaa kolleegidelt on mõndagi õppida, ka õnnestub kergesti sõlmida mitmeid kasulikke kontakte..
LÕVI
Vajad enda ümber teisi inimesi. Mitte selleks, et neilt midagi õppida või nõu küsida, vaid selleks, et nad sind imetleksid ja su püüdlustele kaasa aitaksid.
NEITSI
Suhete liinis läheb nüüd põnevaks, sest oma igapäevaste asjaajamiste käigus kohtud nii mõnegi huvitava vastassoolisega, kelle hulgast keegi sinu vastu suuremat huvi ilmutab.
KAALUD
Võta julgelt enese kanda tööülesandeid, mida sul varem pole vajadust täita olnud. Nendega tegelemine on küll raske, ent seeeest põnev ja arendav.
SKORPION
Sul tuleb küll üksjagu pingutada, kuid asi on seda väärt. Millegagi hakkama saades tunned võidurõõmu, su enesekindlus kasvab. Ka ei jäeta sulle tubli töö eest heldelt tasumata.
AMBUR
Optimism ei jäta sind maha, kui kukud, tõused kähku püsti ja üritad uuesti. Küllap tunned nüüd, et asjad hakkavad kiiremalt ja libedamalt minema, takistused on teelt kadumas.
KALJUKITS
Oled rutiinsest tööst väsinud, vajad vaheldust ja positiivseid muljeid. Sulle mõjub hästi kultuurisündmuste külastamine – kinos või teatriskäik, eriti juhul, kui su kõrval on meeldiv kaaslane, toob hea elamuse.
VEEVALAJA
Koostöös peitub jõud, ühised ettevõtmised õnnestuvad hästi ja innustavad sind edasi püüdlema. Võimalik, et tahad astuda mingisse organisatsiooni, mis ühendab sarnaste vaadetega inimesi.
KALAD
Su tublist tööst ja edasipüüdlikkusest on kasu vaid siis, kui kõrgemal positsioonil olevad ülemused su tegevust märkavad ja tunnustavad.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Ambur! Algav aastaring pakub palju häid võimalusi. Energiat on palju, oled suurepärane meeskonnamängija. Su mõistus on virge, suudad nii uusi ideid genereerida kui ka teiste mõtteid adekvaatselt hinnata. Head plaanid annab kiirelt, samas aga süsteemselt ellu viia ja edu
saavutada.

Tänased sünnipäevalapsed: KERSTI MERILAAS, JAAN KRUUSVALL, MARIE TUSSAUD, TOM WAITS

Nimepäevad: SABINE, PIINE, INE

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid