(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 6. detsember: Veevalaja ja Ambur on kimpus minevikus juhtunuga, Kaljukits on täis energiat

JÄÄR
Paigal püsida sa ei malda, tegutsemisega kaasnevad aga riskid. Oled kergesti ärrituv, sind on lihtne provotseerida. Kipud tegutsema tugevate emotsioonide ajel.
SÕNN
Tunned end kindlalt tegeledes valdkonnaga, mis on sulle juba palju aastaid tuttav. Märksa keerukam on juhul, kui pead end uutes olukordades proovile panema.
KAKSIKUD
Su tuleb arvestada asjaoluga, et maailm on väike. Eeskätt puudutab see suhteid teiste inimestega – kellegi vastu tegutsedes tuleb silmas pidada, et aeg võib sind varem või hiljem temaga taas kokku viia.
VÄHK
Sinu iseteadlikkus mõjub vastassoole kütkestavalt, küllap üritab nii mõnigi tegelane sinuga tutvusi sõlmida. On sinu valida, kas asi jääb kerge flirdi tasandile või oled huvitatud enamast.
LÕVI
Ehkki tööl on graafik tihe, vajatakse sinu tuge ja abi ka sugulaste ringis. Su vanemad või mõned teised vanemasse põlvkonda kuuluvad sugulased loodavad sulle.
NEITSI
Kui oled kunagi mingi huvitava projektiga ummikusse jooksnud, siis nüüd oleks mõttekas asi uuesti käsile võtta. Oled targem ja tugevam kui esimesel korral, oskad arvesse võtta tehtud vigu.
KAALUD
Kodu ja perega seotud ettevõtmistesse tasub panustada, ent tähtsaid otsuseid ei maksaks üksi teha, vaid lähedastega arutada.
SKORPION
Suudad oma tegevust mitu käiku ette mõelda. Ka üsna vähese info põhjal oled võimeline tegema õigeid järeldusi, toetudes seejuures nii loogikale kui ka vaistule.
AMBUR
Kunagi öeldu või tehtu tuleb sinu juurde kaarega tagasi. Kas see sinu jaoks head või halba tähendab, sõltub juba sellest, kuidas käitunud oled.
KALJUKITS
Raskusi võib tekkida selle tohutu energia juhtimisega, mis sinus pulbitseb. Paraku on midagi lammutada märksa kergem kui midagi üles ehitada.
VEEVALAJA
Ära luba minevikust pärinevatel hirmudel oma elu juhtida. Kõige paremini ei mõju ka helged mälestused, sest need panevad ammuseid aegu taga igatsema ja ei lase tulevikuperspektiivile keskenduda.
KALAD
Küllap puutud kokku inimestega, kes erinevad tunduvalt sinu tavapärastest tuttavatest, võib-olla on tegemist välismaalastega. Püüdes neid mõista, hakkad taipama asju, millest sa varem aru ei saanud.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Ambur! Oled algaval aastal väga tegus ning samas ka järjekindel. Enne mõtled asjad põhjalikult läbi, siis rakendad need töösse ega lõpeta enne, kui oled eesmärgini jõudnud. Tahtejõudu on palju ning sisemine tasakaal on suurepärane. Palju on abi sõprade toetusest ja headest nõuannetest.

Tänased sünnipäevalapsed: EVALD HERMAKÜLA, INDREK KALDA, MALL NUKKE, KATARIINA UNT

Nimepäevad: NIGULAS, NIGUL, NIKOLAI, NIILAS, NIILO, NILS, KLAUS, LAAS, LAUS

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid