(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 5. detsember: Kaalusid vaevab armukadedus, Kaksikud naudivad kerget flirti

JÄÄR
Oled veelgi jäärapäisem kui tavaliselt. Võimalik, et teised löövad käega ja teevad asju sinuga läbi arutamata, sest nad juba teavad, et sa ei kuula neid nagunii.
SÕNN
Oled kellelegi lubanud, et oled tema jaoks olemas, kui tal muresid on. Praegu ta vajabki sind, aga on liiga tagasihoidlik, et abi paluda, sa ise märkama, keda on aidata vaja.
KAKSIKUD
Hea aeg seltskondlikel üritusel käimiseks, eriti juhul, kui tahad vastassoo tähelepanu nautida ja veidike flirtida. Seejuures ära unusta ettevaatust ja väldi kindlasti üheöösuhetesse sattumist.
VÄHK
Kipud asju must-valgelt nägema. Pruugib vaid keegi midagi teravamat öelda, kui kohe on ta sinu jaoks halbade inimeste hulka liigitatud. Ürita selliste lapsikute järelduste tegemist vältida.
LÕVI
Kui sul miski idee tekib, tormad kohe seda ellu viima, ilma et hetkekski mõtleksid, kuidas seda täpselt teha. Kuigi oled äge käivitaja, ei ole sul praegu kuigi palju püsivust.
NEITSI
See, mis toimub, polegi niivõrd oluline, tähtsam on see, kuidas meie sellele reageerime. Kui kohe alguses millegi suhtes negatiivse hoiaku võtad, on sul väga keeruline edasi minna.
KAALUD
Väga kergesti võivad tekkida olukorrad, mis tekitavad armukadedust. Sul on tahtmine kallimat kogu aeg oma valvsa pilgu all hoida. Võid solvuda, sest ta ei käitu sinu plaani kohaselt.
SKORPION
Kui oled õnnelikult armunud, on tänane õhtu tormiline ja naudingut pakkuv. Kui aga oled üksik inimene, tunned ennast halvasti ja võid pea ees tormata suhtesse vale inimesega.
AMBUR
Uute inimestega tutvudes peaksid mõtlema, mida neile rääkida tasub ja mida oleks targem omateada hoida. Mõtlematu jutuga võid ennast ebasoodsasse seisu mängida.
KALJUKITS
Sul on küll päris palju energiat, aga kohustusi veelgi rohkem. Võid sattuda ka avaliku tähelepanu alla ja sa ei oska seda nautida. Pigem vastupidi – tahaksid põgeneda ja üksinda
olla.
VEEVALAJA
Palju sõltub sellest, kuidas käituvad su kaaslased, sinul pole eriti midagi võimalik määrata. Ehk oled teiste tõttu sunnitud poole ööni tööasjadega tegelema. Ära unusta lisatasu küsida.
KALAD
Tunned mingit sisemist ebakindlust, mille ajel umbusaldad oma partnerit. Otsid tema käitumisest midagi niisugust, mille pärast norida saaks. Lõpeta parem, see ei tee suhtele head.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Ambur! Algaval aastaringil suudad oma vahedat mõistust kiirelt ja süsteemselt kasutada. Uudsed ideed annab kohe ellu viia. Võimalik, et nüüd on aeg küps ka selleks, et võtta ette üks vana, varem liiga hulljulgena tundunud plaan. On suurepärane aeg õppimiseks ja
enesetäiendamiseks, ka reisimiseks.

Tänased sünnipäevalapsed: URMAS KIBUSPUU, SIMSON SEAKÜLAST, WALT DISNEY, JOSÉ CARRERAS

Nimepäevad: SELMA, SELME, SELMAR

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid