(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 4. detsember: Lõvi võtab juhtimise enda peale, Kaaludel on kõrge missiooniga sihid

JÄÄR
Kui keegi sind ebameeldivalt ärritab, võid sellele tormiliselt reageerida. Püüa olla rahulikum ja arvesta, et kui sina ise oma äkkvihahoo peagi unustad, võib teine end kaua solvatuna tunda.
SÕNN
Sa ju tead väga hästi, mida sa kõige rohkem tahad. Enese ees sa teesklema ei pea. Parimate sõprade ees ka mitte. Tegutse selle nimel, mida tõesti täiega vajad ja toetu sõbrale.
KAKSIKUD
Keskendumisvõime on sul väga hea, kuid samas on oht, et pead oluliseks iga detaili, saamata aru, mis on tähtis ning ei suuda tervikut hästi haarata. Ürita vaadata maailma laiema pilguga.
VÄHK
Tahad keskenduda ning vajad vaikust ja rahu, aga seda sulle paraku ei võimaldata. Inimesed sinu ümber on täna kuidagi ebatavaliselt seltskondlikud, lausa lärmakad ja tormakad.
LÕVI
Tahad ennast maksma panna, nii enda kui teiste tegevuse üle ise otsustada. Tunned end juhina, aga paraku need kaaslased, kes ennast alluva seisuses hästi ei tunne, võivad tekitada pahameelt.
NEITSI
Oled tavapärasest kannatamatum ja tahad kõike kiiresti saada. Kui keegi sinuga päris ühel nõul pole, võid pähe võtta, et ta tegutseb sinu vastu. See pole nii, võta rahulikumalt.
KAALUD
Tahad midagi ära teha mitte ainult iseenda, vaid ka paljude teiste hüvanguks. Võid selle nimel enda huvid lausa tagaplaanile jätta ja üsnagi kõvasti pingutada. See tekitab sisemist rahulolu.
SKORPION
Kui sa tunned end halvasti, siis ära konuta kannatades nurgas, vaid võta midagi ette. Kui tunned, et sa ise hakkama ei saa, ära pelga abi paluda. Selle leidmiseks on ju mitmeid häid variante.
AMBUR
Keskendu iseenda vajadustele. Kui tunned, et vajad puhkust, siis võta aeg maha. Või kui oled midagi juba pikemat aega teha tahtnud, siis võta kätte ja tee ära. See polegi nii keeruline.
KALJUKITS
Ütled oma mõtteid vägagi otsekoheselt välja ja kui midagi on su jaoks ebaselge, esitad küsimusi ega jää enne rahule, kuni neile on absoluutselt ammendavalt vastatud.
VEEVALAJA
Sisemiste tungide ajel teed mingi otsustava sammu. Paraku ei pruugi inimene, kelle poole sa astud, selleks valmis olla ning võib selle asemel, et sulle vastu tulla, hea mitu sammu tagasi astuda.
KALAD
Vahepeal tegid küll edusamme, aga nüüd kipub su elu vanadesse rööbastesse tagasi loksuma. Ära lase sellel juhtuda! Pole vaja väikestel tagasilöökidel end häirida lasta, rühi ikka edasi.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Ambur! Ilmselt pead uut aastaringi alustama vanade tööde lõpetamisega, alles seejärel saad täie hooga edasi liikuda. Sul jätkub kainet mõistust, samas on intuitsioongi tugev. Otsuseid tehes tasub kuulata mõlemat, kuid mitte lasta end mõjutada teistel inimestel. Küllap on tulemas üksjagu üllatusi.

Tänased sünnipäevalapsed: TÕNU KARK, RAINER MARIA RILKE, SERGEI BUBKA, JAY Z, TYRA BANKS

Nimepäevad: BARBARA, BARBA, PARBA, VARVE, VARJE, VARJU

Telli „Eesti horoskoop 2018“ soodushinnaga: raamat24.ee, 666 2233, tellimine@kirjastus.ee

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid