(Eesti Naine)
Jaga:     
Ilu ja mood

Proovi riideid internetis - virtuaalne proovikabiin StyleUp (9)

Kes ei sooviks passitada riideid selga  nii, et ei peaks proovikabiinides trügima või tipptunnil ostukeskuses oma kehakatteid selga-seljast ära sikutama! Eesti veebikeskkond StyleUp on just sellele mõelnud. Sealne programm arvutab kasutaja kehatüübi, pakub 3D proovikabiini ja soovitab isegi sobivaid rõivaid – ilma et ostleja peaks diivaniltki tõusma! Moevalikus on Eesti disainerite rõivad, jalanõud ja aksessuaarid, mida idufirma tahab nüüd tutvustda ka moehuvilistele mujal maailmas. 

“Eesti ettevõtjatel on keeruline välisturule pääseda, rõivaturul on konkurents suur. Meie moekunstnikud on hingegea oma asja juures, idufirma StyleUp tahab läbi oma uue põlvkonna ostlemisplatvormi aidata siinsetel rõivadisaineritel end Eestist väljaspool tutvustada,” ütleb StyleUp´i asutaja Maria-Helena Loik.

Kuni detsembri keskpaigani on võimalik omapoolselt toetada StyleUpi projekti Kickstarteris, ühes maailma suurimas rahvusvahelises rahastusplatformis. 

StyleUp  ettevõtmist saab toetada, vajutades “back this project”.

„Ka väike panus viib meid sellele eesmärgile lähemale. Et võita rahvusvaheline kajastus ja usaldus, on vaja siinse turu toetust. Vastutasuks pakume kvaliteetseid, ajatuid, hoolikalt omavahel sobitatud rõivaid rahulikult välja valimiseks ja “selga proovimiseks” sinu oma kodus või kasvõi töölaua taga,“ on Maria-Helena Loik julgustav.

Pöidlad pihku!

Ühekordne StyleUp programmiga liitumistasu 15 eurot läbi Kickstarteri annab piiramatu kasutusvõimaluse. Vaata siit: https://www.styleup.clothing/

7 kommentaari

K
Khmm  /   08:07, 4. dets 2017
Fits.me :) a kesse seda vana asja ikka enam mäletab.
S
Singapuris  /   11:31, 4. dets 2017
on selline portaal ammu olemas.
T
Tõsi.  /   11:57, 4. dets 2017
Palju asju on maailmas varem olemas olnud. Aga tähtis on see, et jälle "Eesti leiutas".
M
ma ei osanud midagi teha!  /   11:58, 4. dets 2017
Portaal tuleb kohtusse anda, mitte ühtegi eesti keelset sõna! See on eestlaste diskrimineerimine! Võibolla nad ei soovigi eestlastest kliente?
V
Võtaks  /   12:05, 4. dets 2017
selle naise ilma riieteta.
S
StyleUp  /   14:59, 4. dets 2017
Tänan teid kõiki kommentaaride eest!
Lugupeetud Khmm - Tegemist ei ole Fits.me`ga. Kuigi mõlemad on 3D tooted, on need oma olemustelt sama erinevad nagu kaks piimatoodet jogurt ja juust. Fits.me lahendab küsimust - milline rõivasuurus valida? Sealne platvorm on väga heaks abiks otsustamaks, kas peaksite valima kleidi (pluusi, jaki või muu ülakehale mõeldud riideeseme) suuruses nr 36 või 40, aga ei võimalda virtuaalselt selga proovida ja omavahel kombineerida korraga mitmeid rõivaesemeid nii nagu StyleUp´i veeb seda teeb.
Meie aitame lahendada küsimust - millised riided sobivad kandja kehatüübiga ja omavahel? Peale mõõtude sisestamist arvutab StyleUp veebilahendus välja kehatüübi ja soovitab vastavalt sellele sobivaid lõikeid. Enda mõõtudega modellile on võimalik korraga selga proovida mitmeid rõivaesemeid ja aksessuaare. Ühte pluusi võib sobitada erinevate seelikute, jalanõude või aksessuaaridega. Nii on hea justkui kõrvaltvaataja pilgu läbi hinnata kogu komplekti. Tean ju omast käest, et alati ei ole lihtne ette kujutada kuidas kõik riideesemed omavahel koos paista võiksid. Sobiva numbri teada saamiseks soovitame külastada Fits.me lehte.
Lugupeetud Singapuris - Jah, selline programm on ammu olemas ja tõenäoliselt peadki silmas just meie programmi. Oleme StyleUp`i arendanud 6 aastat ja meie programmist on meedias räägitud ka varem. Selle aja jooksul oleme mitu korda uuesti alustanud - ja teinud kõik täiesti nullist ümber. Idufirmade puhul juhtub tihti, et enne kui idee oma õige vormi, näo, kliendi, turu ja suuna leiab - tuleb seda eelnevalt palju katsetada ning toodet mitmeid kordi ümber teha. Selline ongi olnud ka meie tee. Kukud pikali - jälle püsti, pikali - püsti jne, jne... Nagu too laste mänguasi jonnipunn :)
Lugupeetud Tõsi - Tegelikult, sellist asja ei olnud enne maailmas olemas ja just "Eesti leiutaski". Seda tõendab meie Kasuliku mudeli tunnistus nr. EE 01240. Kasuliku mudeli tunnistuse väljastab Patendiamet tarkvaralistele lahendustele peale põhjaliku ülemaailmse taustauuringu tegemist, mis kestab mitmeid kuid. Selle aja jooksul välistatakse, et midagi sarnast varem üldse kuskil esitletud on. Tarkvaralised lahendused saavad Kasuliku mudeli tunnistuse äärmiselt harvadel juhtudel ja selleks peab tegu olema tõepoolest uuendusliku lahendusega.
Lugupeetud ma ei osanud midagi teha! - Meie portaal oli kunagi ainult eesti keeles. Aga kuna idufirmade inimressursid ja rahalised vahendid on piiratud (loe olematud), siis üks hetk olime valiku ees - kuhu tahame jõuda ja kas suudame hallata portaali kahes keeles? See tähendab kahes keeles kõige tegemist (toodete info, riietumise soovitused, etikett jne). Vahest peab enda vastu aus olema ja tunnistama - ei, me ei jõua kõike!
Teeme pigem ühte asja, aga proovime seda teha nii hästi kui oskame! Kuna meie põhiline ärisuund on tutvustada kohalike rõivadisainerite loomingut just väisturule, siis ilmselge valik oli jätta lehekülg ainult ingliskeelseks. Palume mõistvat suhtumist ja vabandame kõigi eestlaste ees, kes endid seetõttu diskrimineerituna tunnevad. See ei ole kindlasti see, kuidas tahame teid tundma panna. Vastupidi!
Olime lihtsalt raske valiku ees ja valisime ellujäämise. Loomulikult on meie soov saada ka eestlastest kliente, aga täna peame lootma sellele, et eestlane, kes soovib meie lehte külastada - saab piisavalt hästi ingliskeelest aru. Kui kõik hästi läheb ning meil tekib vajalik ressurss, siis tõlgime oma veebi kindlasti ka kohalikku keelde. Kuigi - pean tunnistama, et see ei ole täna prioriteet nr 1.
Lugupeetud Võtaks - Aga palun :P
Tänan veel kord kõiki kommenteerijaid, et andsite mulle võimaluse meie ettevõtte tegemistest ja plaanidest pikemalt rääkida! Soovin teile siiralt kõike parimat ja loodan, et meil tekib võimalus arendada StyleUp`i veebiplatvorm meelepäraseks kõigile!
Maria-Helena Loik
StyleUp asutaja
K
khmm  /   07:22, 5. dets 2017
Maru! Ja täh täpsustava info eest. Praegu sai selgeks, et päris väärtusega lugu sündis kommentaari. Palju edu ja jaksu ideede arendamisel!
Ä
äppi!  /   10:37, 5. dets 2017
Peaaegu kohe hakkab nõudma kogu su isiklike andmete ettekandmist ja muidugi....pässvordi! Kui oled kogu oma privaatsed andmed neile vabatahtlikult kinkinud, pead mõtlema välja passvordi. Jaa...juba mitmekümnenda või mõnel netihullul mitmesajanda passvordi! Selline äpp siis...Ilma konto loomiseta ei ole see programm võimeline sulle end näitama! Isiklikult püüan sellistest võimalikult kaugelt mööda käija. Huvitav, millega need selle loojad ise põhjendavad vaid konto omanikele programmi kasutamist?
S
StyleUp  /   14:22, 8. dets 2017
Tänan teid kommentaaride eest! Lugupeetud Khmm - Suur tänu ilusate sõnade ja heade soovide eest! Jõudu ja jaksu tarvis! Soovin teilegi kõike kõige paremat ja kõikide enim rõõmu toovamate soovide täitumist! Lugupeetud äppi! - Mõistan teie nördimust ja proovin selgitada, miks on salasõna (password) vajalik. Olete kindlasti märganud, et ka mitmeid teisi isiklikke andmeid puudutavaid veebilehti või aplikatsioone (Facebook, e-postkastid, Skype, jne) ei saa kasutada ilma eelnevalt registreerumata ja salasõna valimata. Salasõna määramine kinnitab, et oma kontot kasutate ikka teie ja keegi teine pahalane ei tegele teie andmete kuritarvitamisega ega pääse nendele andmetele ka ligi. Vältimaks näpuvigu, peab registreerumisel sisestama nii salasõna kui ka e-posti aadressi 2 korda. Salasõna kaitseb teie andmeid internetis. Peale registreerumist, saadame e-postile kinnituskirja, kus saab lingile vajutades oma e-posti aadressi kinnitada. See annab veebiportaali haldajale ühtlasi teada, et tegu ei ole nn boti ehk veebirobotiga ja, et teie e-posti aadress on õige. Me ju tahame, et meie lehte külastaksid päris inimesed. Arusaadav, et nn netihullude elu võib registreerumine ja sadade passwordide meeles pidamine raskemaks teha, aga selle ohvri peab iga lehekülg lehe külastajate endi huvides tooma. Reeglina pakuvad kõik veebikeskkonnad sellistel puhkudel lahenduseks võimalust unustatud salasõna välja vahetada. Lugupeetud ISSAND HALASTA MINESTAN - Tunnistan, et paistavad jah. Meie üliandeks 3D kunstnik sattus realistlikkust taodeldes hoogu. Ta ei mõelnud sellega kellegi silma riivata, lihtsalt tegi virtuaalset inimest ja oma tööd liiga siiralt ja liiga hästi. Selleks, et kõik oleks lehe külastaja jaoks meelepärane ja kulgeks ladusalt - on meil tegemist vajavate asjade nimekiri mitu lehekülge pikk. Aga, 3D modellile aluspesu selga panemine (või siis sootunnuste ebamäärasemaks animeerimine) on tolles nimekirjas üsna esirinnas. Planeeritud arendustegevustega saame pihta hakata kohe, kui selleks vajalikud rahalised vahendid kokku kogume. Soovi ja võimaluse korral saab meie ettevõtmist toetada rahvusvahelises toetusplatvormis Kickstarter: https://www.kickstarter.com/projects/1104383115/styleup-personal-style-guide-and-3d-virtual-fittin Või siis tellides endale meie endi koostatud 10 € maksva riietumise etiketi e-raamatu (inglise keeles): https://www.facebook.com/StyleUp.Clothing/videos/1044691752337118/ Suur tänu kaasa elamast ja kena nädalavahetust teile kõigile! Maria - Helena Loik StyleUp asutaja

Loe ka neid lugusid